2000-2075 Affiches

veiling / 17 mei 2017
[2000 - 2009] [2010 - 2019] [2020 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2071] [2072 - 2075]
kavel: 2052
[Pop Art] "Casino Kokke 28. 6/ 7.9.70 Pop Art. Nouveau Realisme/ Nieuwe Figuratie."
-Poster met reproductie van een werk van Martial Raysse voor de tentoonstelling, 53,5 x 44,5 cm. (minimale defectjes, zeldzaam). -
€ 60 - € 120
kavel: 2053
Twee platen: (1) Maximilien Luce (1858-1941). "A la scala, Mévisto. Tous les soirs."
-Kleurenlithografische reproductie van het originele Affiche voor "La Folie de Pierrot" in de Scala van Parijs, 1891, met het adres en het blindstempel van Les Maîtres de l'Affiche (plaat 139), gepubliceerd in deel III, 1898.-

verkocht € 120,00
kavel: 2054
Kinderboekenweek
-26 oktober t/m 2 november. Ontwerp B. [= Babs] v. Wely, v.r.i. 1963. 71 x 45 cm. Minimale besch. boven- en onderzijde. Goed ex. + Kinderboekenweek 1959. Ontwerp Aletje van Leeuwen 6 jaar. 66 x 42 cm. Goed ex.-

verkocht € 100,00
kavel: 2055
Kinderboekenweek
-26 oktober-2 november. CPNB. Ontwerp Gerard Douwe. Ca. 1960. 65 x 45 cm. Offsetdruk: Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum. -

verkocht € 70,00
kavel: 2056
Charles Boost - "Wie leest is binnen"
-CPNB, steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, 1960. 60 x 38,5 cm. Mooi exemplaar.-

verkocht € 100,00
kavel: 2057
Boekenweek
-Een Boek schenkt Vreugde. 28 Febr.-7 Mrt. 1953. CPNB. Ontwerp Fedde Weidema. N.V. v/h Nout & Co. 64,8 x 45 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 2058
Boekenweek
-24 febr.-3 maart (1951). Fons Montens. Lithografie. 68 x 47 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 2059
Otto Treumann - Geef een boek
-Ca. 1955. Offsetdruk steendrukkerij de Jong Co, Hilversum. 65 x 45 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2060
Boekenweek
-26 maart-2 april, Commissie C.P.N.B. 1955. Jan van Keulen. 66 x 44 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2061
Boekenweek
-23 februari-5 maart, 1952. 68 x 48 cm. Kleine restauratie r.b. achterzijde, voorts goed. -

verkocht € 125,00