2000-2075 Affiches

veiling / 17 mei 2017
[2000 - 2009] [2010 - 2019] [2020 - 2031] [2032 - 2041] [2042 - 2051] [2052 - 2061] [2062 - 2071] [2072 - 2075]
kavel: 2062
Vlieg er eens uit met een boek
-Douwe, commissie C.P.N.B., 1955. 66 x 43,5 cm. -

verkocht € 120,00
kavel: 2063
Boekenweek 1950
-Een blik in een andere wereld. 25 februari-4 maart. Jan Bons voor C.P.N.B., 1950. 73 x 49 cm. -

verkocht € 105,00
kavel: 2064
Boekenweek
-Boekenweek 1961. Ontwerp Otto Treumann. Offsetdruk steendrukkerij de Jong & Co. 73 x 49 cm. Twee gerest. scheurtjes van 1 cm. bovenzijde, verder goed ex. + Boekenweek Europa en het boek. 30/iii-6/iv'63. Ontwerp Jan Bons, steendrukkerij de Jong, Hilversum. 50 x 69,5 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2065
Léon Dupin (1898-1971)
-Rita dessert de choix! Imprèmerie Joseph-Charles, Paris, 1933. Lithografie, 100 x 140 cm. Mooi exemplaar op linnen.-

verkocht € 130,00
kavel: 2066
Loma Tinte empfiehlt sich von selbst
-Schweizer Fabrikat. Chemische Fabrik, Othmarsingen. Lithografie, ca. 1930. 90 x 60 cm. Mooi exemplaar.-
€ 80 - € 150
kavel: 2067
Pelican Cigarettes
-Charles Yray, ca. 1930. 60 x 80 cm. Fraai en maagdelijk exemplaar. -

verkocht € 150,00
kavel: 2068
Cigarettes Saphir
-Stephano, ca. 1910. Lithografie, 120 x 81 cm. Fraai art deco affiche, nog diep van kleur en in goede staat. -

verkocht € 320,00
kavel: 2069
[Automobilia] Eil-Wagen
-Scheunchen & Kurth, Berlin, Schicklerstr. 6. Blikken reclamebord, ca. 1933 met driewieler. 51,5 x 74 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 2070
[Wereldtentoonstelling Parijs 1889] Champagne Mercier Epernay-Luxemburg
-für Deutschland & den Zollverein findet die Flaschenfüllung unserer Epernayer Original Cuvées in Luxemburg statt. "Grosses Fass van 800 Oxhoft oder 200.000 Flaschen fertig auf einem von 24 Ochsen gezogenen Spezialwagen auf die Pariser Weltausstellung van 1889 gesandt." Lithografie op blik. -

verkocht € 200,00
kavel: 2071
[Automobilia] Remorques choillot
-Le plus économique des transports en vente ici. Edouard Martin, lithografie, ca. 1930. 60 x 40 cm.-
€ 80 - € 150