2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten

veiling / 17 mei 2017
[2080 - 2089] [2090 - 2099] [2100 - 2107]
kavel: 2090
Van Nelle reclame
-Lot met 47 stuks reclamedrukwerk in diverse afmetingen van Tabaksfabriek Van Nelle, alle vooroorlogs, meest in stockstaat. Met o.a. ontwerpen van Jac Jongert. -

verkocht € 300,00
kavel: 2091
[Ansichtkaarten Japan en China] Lot van ca. 135 gekleurde en zwart-witte ansichtkaarten,
-op enkele na ongelopen en vooroorlogs (deels voor 1920), grotendeels bestaande uit (grote) series. -

verkocht € 170,00
kavel: 2092
Bruno Munari (1907-1998). I Prelibri.
-Dodici piccoli libri di carta, di cartoncino, di cartone, di legno, di panno, di panno spugna, di friselina, di plastica trasparente; ognuno rilegato in modo diverso. Età 3/6 anni. 12 miniatuurboekjes in geïllustreerde karton map, klein folio, de boekjes met formaat 10 x 10 cm., verschillende bindwijzen (spiraal, leporello, etc.). Milno, Danese, 1980. (Deze kwetsbare uitgave in goede conditie, op wat lichte schade aan het transparante plastic aan binnenzijde waarin de boekjes zich bevinden na).-

verkocht € 650,00
kavel: 2093
Eerste communie - en andere kaartjes/prentjes
-Lot met ca. 50 eerste communiekaartjes, deels in pop-up uit te slaan + ruim 50 poezieplaatjes, tientallen kaarten met randversiering, gelithografeerde kinderprenten, voorzijdes van 19e-eeuwse spelen etc. -

verkocht € 90,00
kavel: 2094
[Ansichtkaarten] Album met 83 los ingestoken, grotendeels zwart-witte kaarten,
-ca. 1900-1920, grotendeels ongelopen, oorspronkelijk verguld halflinnen (sommige albumbladen los, band met slijtage).-

verkocht € 240,00
kavel: 2095
[Topografie Nederland] Groot lot met ca. 800 ansichtkaarten,
-tussen eind 19e en midden 20e eeuw (o.a. met poststempels gedateerd 1897, 1922 en 1951), met afbeeldingen van Nederlandse plaatsen en topografie (deels in kleur), meest gelopen, grotendeels bewaard in plastic beschermhoesjes, de collectie in houten kistje alfabetisch gerangschikt op plaatsnaam.-

verkocht € 140,00
kavel: 2096
[Wiener Werkstätte] Berthold Loeffler (1874-1960)
-Kaiserhuldigungs Festlichkeiten, Wien 1908. 5 groot formaat (=7 x 4,5 cm.) en 10 kleinformaat (=3,5 x 2,3 cm.) zegels waarvan 2 exemplaren in variant. Nog met gomlaag. -

verkocht € 80,00
kavel: 2097
Ansichtenkaarten album topografie Nederland
-Origineel privé-album met ca. 270 ansichten, vrijwel alle Zeeland en Zuid-Holland. Alle voor 1930. O.a. met zeldzame fotokaarten. Kaarten gelopen en ingestoken. -

verkocht € 410,00
kavel: 2098
Ansichtenkaarten album
-Album met ca. 420 ansichtkaarten, alle voor 1920. Gemengd privé-album, meest topografische, meest Nederlands. -

verkocht € 300,00
kavel: 2099
-Prachtig oblong album met ca. 300 ingestoken gelopen topografische ansichten, vrijwel alle Zeeland, ca. 1900-1910. -

verkocht € 600,00