2080-2107 Ephemera en ansichtkaarten

veiling / 17 mei 2017
[2080 - 2089] [2090 - 2099] [2100 - 2107]
kavel: 2100
4 ansichtenkaarten albums
-4 privé-albums met meer dan 500 kaarten; topografie Duitsland, Nederland en fantasie. Alle ingestoken, voor 1920 en gelopen. -

verkocht € 270,00
kavel: 2101
Bidprentjes
-Johannes Nepomucenus. Handgekleurde gravure, Augsburg, ca. 1800. 10,5 x 6,2 cm. + urenwijzer, "Met weenen en treuren passeren mijn uren". Ca. 1800. 9,5 x 7 cm. + H. Genoveva van Brabant. Handgekl. kopergravure. 5,5 x 7 cm. - en 6 andere.-

verkocht € 280,00
kavel: 2102
Ansichten divers
-Lot met ca. 330 ansichten, vrijwel alle voor 1940, meest gelopen. Met topografie en fantasie, diverse landen. -

verkocht € 100,00
kavel: 2103
Sluitzegels
-Album met meer dan 900 ingestoken sluitzegels, veelal Duits, ook Nederlands en Engels. -

verkocht € 230,00
kavel: 2104
Sluitzegels
-3 albums met ca. 1000 ingeplakte sluitzegels uit voornamelijk Nederland, Duitsland en België. Daarbij nog ca. 200 andere labels. Meest voor 1940. -

verkocht € 140,00
kavel: 2105
Ansichtkaarten
-7 albums met daarin ca. 1500 ingestoken fantasiekaarten, meest tussen 1920-1960. Een album met beschadigde rug, voorts zowel kaarten als albums in nette staat. -

verkocht € 270,00
kavel: 2106
Sluitzegels
-Album met ca. 310 Nederlandstalige sluitzegels, vrijwel alle voor 1945. O.a. een sluitzegel van de N.S.B., een luchtzegel 1911 en Olympische Spelen 1928. Los ingestoken in album.-

verkocht € 95,00
kavel: 2107
Sluitzegels
-Twee albums met daarin ingestoken ca. 564 sluitzegels, deels Nederlands, deels anderstalig (o.a. ruim 150 Duitse sluitzegels).-

verkocht € 100,00