1000-1137 Strips

veiling / 17 mei 2017. Kijkdagen 12-14 mei van 11.00 tot 17.00
kavel: 1000
Marten Toonder
-Het spel van Tom Poes. Marten Toonder, ca 1942. Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Boekje met spelregels, zeshoekig aanlegpunt, 6 naamkaartjes: Hocus Pas, Ollie B. Bommel, Markies v. Muizenis, Tom Poes, Prof. Sickbock, Pikkin, honderdtien aanlegkaartjes, boekje met spelregels en fiches. Doos gerestaureerd en bijgekleurd + Schimmenspel, bijlage Tom Poes weekblad, 1947. Uitgeknipt en verstevigd met kartonnen achterzijde + Sola doosje met afbeelding Tom Poes, hierin besteksetje Donald Duck, ca. 1955. -

verkocht € 110,00
kavel: 1001
Marten Toonder - Sjaakje als Speurder
-Reclame-uitgave Centrale Bureau van de Vrijwillige In-en Verkoop Organisatie VIVO, Amsterdam 1956. 14 p. geniet. Minieme besch. r.b. voorplat - toegevoegd Fiedelflier in het land zonder Vreugde, Spar, 1949. Compleet met 26 plaatjes + Panda en de gevonden schat, Omo, 1953. Aan rechterzijde licht besch. + Panda en de Woudrovers, de Muinck, 1952 - en Panda en de Meester intermediair, in Intermediair 15 jaar, 1980. -
€ 65 - € 110
kavel: 1002
Marten Toonder - puzzels
-De Reiskoets, Variété puzzel no. 3, Gustav Czopp, Diana Edition, Amsterdam, 1941. Met besch. doos. + De Reus, no. 4 [idem], enkele stukjes bijgemaakt + Tom Poes legpuzzle nr. 4, De Muick & Co. Puzzel met besch. doos. Enkele puzzelstukjes opnieuw bijgemaakt + Gimborn, Zevenaar puzzel 1 en 2 (waarvan 1 twee hoekjes van een puzzelstukje mist).-

verkocht € 60,00
kavel: 1003
Marten Toonder
-Tom Poes Weekblad, jaargang 2, in linnen gebonden, compleet nrs. 1 t/m 52 + Tom Poes en de Knip-hoed, Niemeijer, Groningen, 1958 + Tom Poes en de Laarzenreuzen, De Muinck, 1948. Licht geschaafd en wat lossig in band - en 5 reclame-uitgaves Kappie uit jaren '50/'60.-

verkocht € 100,00
kavel: 1004
Marten Toonder - krantenstrips
-Lot met 44 schriften tussen 1947 en 1954 gemaakt, waarin de eerste 45 verhalen van Panda en drie verhalen van Kappie (hiervan is het Neveleiland handgekleurd door kinderhand). -

verkocht € 560,00
kavel: 1005
Kuifje + Flipje Tiel + Popeye
-5 Kuifje albums, alle in oude druk. Ruggen van 3 vernieuwd, alle met gebruikssporen als geschaafde randen etc. Hergé, jaren '50-'60 + Popeye Pipe Toss Game, King Features, 1935 + Flipje Tiel, oranje en blauwe variant, ringgebonden met ingestoken verhaalstroken, ca. 1939. Oranje album, rugring ontbreekt, beide in gebruikte conditie + Comic Section The Detroit Free Press, 1916: Hans und Fritz-Dot's Enough + Comic section New York Herald, nov. 26, 1905 Little Nemo in Slumberland. -

verkocht € 80,00
kavel: 1006
Alfred Mazure - Dick Bos
-Nooitgedacht uitgaven, nrs. 1-28, 1960-1964 + Maz-beeldbibliotheek nr. 29-46 en 48 t/m 72. Meest in redelijk goede tot goede staat, enkele wat meer besch. - toegevoegd Sherazad, Maz tommorow productions, 1964 - en 10 andere romans met illustraties van Mazure.-

verkocht € 150,00
kavel: 1007
Marten Toonder - Tom Puss and the Flying Caliph
-Van Leer, 1953. Oblong, geniet. Exemplaar in goede staat. Laatste blanco pagina sporen van potloodtekening van peuter.-

verkocht € 110,00
kavel: 1008
Cartoons/Comics
-B. Krigstein Comics. Fantagraphics Books, 2004. 231 pp. Geb. met s.o. + Krazy & Ignatz. 4 delen: 1925-26; 1927-28; 1929-30, 1931-1932. Fanta-graphics Books, 2002-2003 + Stuff and nonsense. A.B. Frost, Fanta-Graphic Books, 2003. 204 pp. Geb. - en 10 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 1009
Robert Crumb + Art Spiegelman
-R. Crumb Sketch Book April '91 to sept '96, Zwei-tausend eins, 1e dr. 1997. In halflinnen met leeslint + twee 45 rpm lp's Robert Johnson en Ernie & Emilio. Caceres, Paris Jazz, cover design R. Crumb, 2000 + Yeah but is it Art? R. Crumb drawings and comics. Museum Lüdwig, Köln, 2003. 278 pp. + In the Shadow of No Towers. Art Spiegelman, Pantheon, 2004 + The Complete Maus. Pantheon, New York, 1997. 296 pp. Geb. met s.o. + 2 andere - en 36 comics van Crumb, Shelton e.a., meest heruitgaves door Knockabout en de Rip Off Press.-

verkocht € 160,00