veiling / 17 mei 2017 / 1600-1617 Varia - curiosa
[1603] [1604] [1605] [1606] [1607]
kavel: 1605 verkocht € 90,00

Twee gelithografeerde blikken: (1) "Sporting Club 100". Sigarenblik,

ca. 1890, met adres van de blikfabriek Wed. J. Bekkers en Zoon te Dordrecht op één van de zijkanten en met de naam van de sigarenfabrikant "J.W.K." en "Kampen" op twee hoeken, met ruiter en de tekst "Gedeponeerd. Sporting Club 100" op het deksel, diverse jachtscènes op de zijkanten, binnenzijde deksel met papieren etiket van de fabrikant, 24,5 x 11 x 10 cm. (oppervlakkige beschadigingen).
(2) "Polo. Gaufrettes Fourrées au praliné. Félix Potin Paris." Chocoladeblik, ca. 1890, met voorstelling van polospelers op het deksel en afbeeldingen van de chocoladefabrieken en producten op de zijkanten, 18,5 x 14,5 x 5 cm. (oppervlakkige beschadigingen) (totaal 2 blikken).