1650-1685 Tijdschriften

veiling / 17 mei 2017
[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1682] [1683 - 1685]
kavel: 1683
Maandblad voor het Onderwijs, inzonderheid voor de Bewaarschool/
-[Later o.d.t.:] Maandblad voor het Onderwijs in de Lagere School, de Bewaarschool en den Kindertuin. Jaargang 1, nummer 2 en 3; jaargang 2, nummer 2-4 en 6-12; jaargang 3, nummer 1-10 en de complete jaargangen 4, 5 en 10-15. Leiden (redactie), 1888-1899, 106 nummers in twee banden, elk nummer met bijvoegsel(s) en (uitslaande) (kleurenlithografische) platen/ illustraties, veel nummers met bladmuziek, contemporain halflinnen, folio (met vouwen i.v.m. de wijze van verzending).-
€ 70 - € 140
kavel: 1684
Neue Musik-Zeitung Illustrirtes Familienblatt
-Jahrgang 1-9. Köln/Stuttgart, 1880-1888. Prachtig gebonden in oorspronkelijk versierd linnen, folio, geïllustreerd.-

verkocht € 120,00
kavel: 1685
Humerous and Gallant
-Collectie van 54 tijdschriften uit Duitsland 1902-1912. O.a. 22 nummers van Sect Blätter für fröhliche Laune, 23 nummers van Das Kleine Witzblatt - en 8 andere. Illustraties o.a. F. Bac, Gareis, Gestwicki, R. Kirchner, Koystrand, Pfoser, Jo. Steiner, Usabal, H. Zasche.-

verkocht € 100,00