veiling / 17 mei 2017 / 1650-1685 Tijdschriften
[1653] [1654] [1655] [1656] [1657]
kavel: 1655 verkocht € 440,00

La Vie au Grand Air

Nrs. 278-641. Parijs, Lafitte, 1904-1910 (bevat 1904 compleet, 1905 compleet, 1906 deel 2, 1907 compleet, 1908 compleet, 1909 compleet, 1910 deel 2). 3 nummers ontbreken. Met alle omslagen (op 2 na) en illustraties.
Prachtig sportweekblad uitgegeven door Lafitte te Parijs. Geeft een beeld van de geschiedenis van sport aan het begin van de 20e eeuw op unieke fotografische wijze en is met recht een grondlegger van sportjournalistiek en fotoreportages te noemen (totaal 13 banden).