2120-2139 Munten, postzegels, onderscheidingen, penningen etc.

veiling / 17 mei 2017. Kijkdagen 12-14 mei van 11.00 tot 17.00
[2120 - 2129] [2130 - 2136]
kavel: 2120
[Munten] Nederland. Collectie "Nederland Herdenkt"
-Verzameling van 51 munten uit de serie. Verguld, uitgegeven door Edel Collecties, 2012-2015. Elke munt met certificaat van echtheid. Proof. Met twee bewaarmappen uit de serie en twee houten bewaarkistjes (totaal 55). -
€ 500 - € 1000
kavel: 2121
[Munten] Nederland. Collectie "Ons Vorstenhuis"
-Verzameling van 27 munten uit de serie. Zwaar verzilverd, uitgegeven door Edel Collecties. Met certificaten van echtheid. Proof. Met: twee originele bewaarmappen uit de serie en drie houten schuifdoosjes met titelplaatje "Ons Vorstenhuis" (totaal 32).-
€ 300 - € 600
kavel: 2122
[Munten] Nederland. Collectie "Munten van het Koninkrijk der Nederland",
-met de zilveren guldens uit 1865, 1892, 1897, 1907, 1908 en 1913. Inclusief certificaten. Kwaliteit: zeer fraai. Onder meer de herslag 2 1/2 Gulden 1980, dubbelportret Juliana en Beatrix. Kwaliteit: Proof. -
€ 100 - € 200
kavel: 2123
[Munten] Nederland. Set Nederlands oorlogsgeld 1940-1945
-Set van 12 oorlogsmunten incl. herdenkingsuitgifte Wilhelmina met Helm, sterling zilver, kwaliteit: proof. In origineel bewaarkistje met certificaat. -
€ 100 - € 200
kavel: 2124
[Munten] Nederland. Set "Zilveren Dukaat: De twaalf provinciën",
-origineel bewaarkistje met 2 zilveren provinciemunten, kwaliteit: proof. Hieronder: Munt Koninklijk Kerkraam 1. Willem I van Oranje, verzilverd, proof.; Vergulde dollar George Washington (2007); Herslag Dollar Double Eagle uit 1933. -en de sets Herdenkingsenveloppen van Vincent van Gogh en van De Geschiedenis van het Koninkrijk der Nederlanden.-
€ 100 - € 200
kavel: 2125
[Noodgeld en bankbiljetten] Collectie van meer dan 170 stuks,
-grotendeels Duits noodgeld, ca. 1920-1930, maar ook inclusief 5 na-oorlogse Joegoslavische bankbiljetten, 6 Russische bankbiljetten (1898-1909, in matige staat) en enkele Aziatische bankbiljetten.-

verkocht € 70,00
kavel: 2126
[Onderscheidingen Rusland] Vier onderscheidingen en 1 speldje
-bestaande uit het St. George Kruis (tussen 1807 en 1913, dit exemplaar met tweekoppige adelaar in het centrum van één zijde), twee exemplaren van de Orde van de Rode ster (ingevoerd 1930, met gegraveerd serienummer 643531 resp. 1137337 aan achterzijde) en een grote onderscheiding in de vorm van een gekroonde adelaar (met op sluiting de tekst "A. Nagalski i. Ska. Warszawa Bielanska 16") (totaal 5 stuks).-

verkocht € 140,00
kavel: 2127
[Munten] Nederland. 10 euro 150e geboortedag Vincent van Gogh
-Goud. 2003. Prooflike. In oorspronkelijk bewaardoosje. -

verkocht € 180,00
kavel: 2128
[Onderscheidingen WOI] Zes stuks: "Würtemberigsches Kriegs-Erinnerungs-Zeichen".
-"Furchtlos u. treu. 1914-1918". Onderscheiding van goudkleurig metaal met wit, rood, zwart en groen emaille, met lintje in rood en zwart.-

verkocht € 130,00
kavel: 2129
[Onderscheidingen WOI] Dertien stuks: (1-5) Kaiserreich. Zgn. "Verwundetenabzeichen".
-Vijf varianten: zilver, zwart, donkergrijs, lichtgrijs en brons.-

verkocht € 220,00
[2120 - 2129] [2130 - 2136]