850-870 Erotica

veiling / 17 mei 2017. Kijkdagen 12-14 mei van 11.00 tot 17.00
[850 - 859] [860 - 869] [870 - 870]
kavel: 850
Drie erotische tijdschriften: (1) Summer Diary 1986
-Bruce Weber Picturebook: Per Lui Edizione Speciale. Milaan, Italë. Conde Nast & Company 1986 Magazine. Eerste editie, eerste druk. Foto's door Bruce Weber. In mannenblad Per Lui, speciaal nummer, oorspronkelijk verschenen bij het nummer voor juli/ augustus 1986. Collectie van zwart-wit vintage, getinte en kleurenfoto's. Met: (2) (Three D) 3-D GIRLS A mans magazine with dimension ! Volume 1 Number 1. 1965. M.M. Publishing, New York. 64 pp., 28 x 22 cm. "So real you can almost touch them". 3D-fotografie, Glamour fotografie in kleurendruk, tevens zwart-witfoto's (inclusief 3D-bril).-
€ 100 - € 200
kavel: 851
[Japanse bondage] Bondage-verzameling Yomikiri Romansu
-Verzameling van 4 Japanse bondage-fotoboeken, ca. 19 x 12 cm., elk ong. 32 pp., zw-w. fotografische illustraties; prijs $ 1.50 gestempeld op vooromslag. 3 afleveringen getiteld "Romance". Uitgever: Mutsu Sobo, redacteur: Seishiro Ueda. Kanda. Tokio, 1953. Speciaal nummer: Nude Album, geregisseerd door Seiu Itoh (Ecstacy, Torture).-

verkocht € 100,00
kavel: 852
Raymond Lobato - de Non
-Originele pin-up in airbrush. Gemaakt voor de verjaardagskalender Penthouse Working Girls - 2002. 97 x 54 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 500,00
kavel: 853
Jan Bosschaert (1957-)
-Isabel. Gouache, 1999. 72 x 54 cm. -

verkocht € 820,00
kavel: 854
[Originele koperplaat met gravure] "Pour ne pas assuyer une Chaleur cruelle,/
-vouloir q'un parasol soit en pompe porté,/ Sur le dos d'un esclave embrasser une Belle,/ C'est joindre à l'action beaucoup de Majesté. (...)." Koperplaat met voltooide erotische gravure van 10 x 15,3 cm., boven Franse tekst in twee kolommen, totale maat 13,2 x 16,3 cm., eerste helft 18de eeuw.-
€ 500 - € 1000
kavel: 855
[Originele koperplaat met gravure] "Tirez bien, homme charitable,/
-Entraînez dans ce fleuve et l'âne et les amants,/ Sa Fraicheur est seule capable,/ d'Éteindre leurs feux véhément." Koperplaat met voltooide erotische gravure van 8,3 x 12,8 cm., boven Franse tekst in één kolom, totale maat 11,5 x 13,9 cm., eerste helft 18de eeuw.-
€ 400 - € 800
kavel: 856
Marcel Meys (1886-1972)
-Album met 24 originele naaktfoto's, Parijs, 1910-1920. Alle met stempel "Photo Marcel Meys, Paris IXe" aan achterzijde. Elk 18 x 13 cm. -

verkocht € 950,00
kavel: 857
Suzon en Vacances
-Journal Secret d'une Jeune Fille. Aux dépens des Amis de Cupidon. [Courbouleix]. Édition originale typographique achevée d'imprimer le 28 novembre 1968. Genummerd ex. nr. 273. Los ingelegde katernen. Met 47 paginagrote erotische afbeeldingen, naar het origineel uit 1935. Afm. 36 x 27,5 cm. Goed exemplaar. -
€ 80 - € 150
kavel: 858
Twee albumen foto's
-Noord-Afrikaans meisje, ca. 1895. 21 x 14 cm. Klein knikje l.b. + Afrikaanse vrouw met kruik op hoofd, ca. 1895. Beide half ontbloot.-
€ 100 - € 200
kavel: 859
William Louis Henry Skeen (1847-1903)
-Ceylonese vrouw, ca. 1895. Albumen op karton geplakt. Signatuur in de plaat. Nr. 1246. Afm. 28 x 21,5 cm.-

verkocht € 100,00