1480-1490 Derrière le Miroir

veiling / 17 mei 2017. Kijkdagen 12-14 mei van 11.00 tot 17.00
[1480 - 1489] [1490 - 1490]
kavel: 1480
Derrière le Miroir
-15 nummers van dit tijdschrift, 1953-1980: nrs. 53/54 (dubbelnummer), 130, 157, 178, 191, 192, 196, 205, 209 (incl. plaat), 213, 222 (met 2 bijlagen), 224, 226, 237 en 241. Nrs. 53/54, 205, 226 en 241 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Saul Steinberg, Richard Lindner, Raoul Ubac, Claude Garache en Pol Bury.-

verkocht € 360,00
kavel: 1481
Derrière le Miroir
-18 nummers van dit tijdschrift, 1957-1981: nrs. 96/97 (dubbelnummer), 111, 133/134 (dubbelnummer), 150, 155, 172, 181, 195, 207, 217, 227, 230 (met bijlage), 232, 233, 238, 243-245. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van o.a. André Derain, Jean Bazaine, Jacques Monory, Saul Steinberg, Isamu Noguchi, Konrad Klapheck, Alberto Giacometti, Josep Llorens i Artigas, Gérard Titus-Carmel en Jean-Paul Riopelle. -

verkocht € 260,00
kavel: 1482
[Tapiès. Fiedler] Derrière le Miroir
-9 nummers van dit tijdschrift, 1959-1982: nrs. 116, 167, 168, 175, 180, 210, 211, 234 en 253. Nr. 116 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Antoni Tapiès en François Fiedler. -

verkocht € 240,00
kavel: 1483
[Calder. Adami] Derrière le Miroir
-9 nummers van dit tijdschrift, 1963-1980: nrs. 141, 188, 201, 206, 212, 214, 220, 221 en 239. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Alexander Calder en Valerio Adami. -

verkocht € 260,00
kavel: 1484
Derrière le Miroir
-13 nummers van dit tijdschrift, 1954-1976: nrs. 64, 120, 131, 143, 160 (met bijlage), 171, 183, 187, 199, 202, 208, 218 en 219. Nrs. 120 en 131 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Jean-Paul Riopelle, Paul Rebeyrolle, Eduardo Chillida en Pierre Tal-Coat. -

verkocht € 280,00
kavel: 1485
[Alechinsky] Derrière le Miroir
-8 nummers van dit tijdschrift, 1950-1981: nrs. 32, 48/49, 71/72 (beide dubbelnummers), 112, 138, 154, 166 en 247. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Pierre Alechinsky, Pablo Palazuelo, Georges Braque en Wassily Kandinsky. -

verkocht € 500,00
kavel: 1486
Derrière le Miroir
-8 nummers van dit tijdschrift, 1947-1958: nrs. 6, 7, 33, 46, 62/63 (dubbelnummer), 73, 94/95 (dubbelnummer) en 104. Nrs. 33 en 46 met extra transparante omslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Jean Villeri, André Derain, Baya (16 jaar oud op het moment van uitgave), Pablo Palazuelo, Jean Arp, Henri Matisse en ontwerpen uit het Tumuc-Humac gebergte. -

verkocht € 280,00
kavel: 1487
Derrière le Miroir
-12 nummers van dit tijdschrift, 1948-19180: nrs. 11/12 (dubbelnummer), 43, 137, 170, 176, 184, 189, 197, 215, 216, 229 en 240. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Pablo Palazuelo, Bram van Velde, Jean Bazaine en Alain Le Yaouanc. -

verkocht € 420,00
kavel: 1488
[Joan Miró] Derrière le Miroir
-9 nummers van dit tijdschrift, 1948-1978: nrs. 14/15 (dubbelnummer), 87/88/89 (tripel-nummer), 139/140 (dubbelnummer), 151/152 (dubbelnummer), 169, 186, 193/194 (dubbelnummer), 203 en 231. Compleet met prachtige (gelithografeerde) omslagen en losse lithografieën (enkele dubbelbladig) van Joan Miró (1893-1983).-

verkocht € 650,00
kavel: 1489
[Marc Chagall. Gesigneerd] Derrière le Miroir
-7 nummers van dit tijdschrift, 1950-1981: nrs. 27/28 (dubbelnummer), 147, 182, 198, 225, 235 en 246. Nr. 246 met signatuur van Chagall. Compleet met prachtige (gelithografeerde) omslagen en losse lithografieën van Chagall.-

verkocht € 900,00
[1480 - 1489] [1490 - 1490]