veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1480] [1481] [1482]
kavel: 1480 verkocht € 360,00

Derrière le Miroir

15 nummers van dit tijdschrift, 1953-1980: nrs. 53/54 (dubbelnummer), 130, 157, 178, 191, 192, 196, 205, 209 (incl. plaat), 213, 222 (met 2 bijlagen), 224, 226, 237 en 241. Nrs. 53/54, 205, 226 en 241 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Saul Steinberg, Richard Lindner, Raoul Ubac, Claude Garache en Pol Bury.
In goede staat (laatste blad nr. 209 met vlekjes).