veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1480] [1481] [1482] [1483] [1484]
kavel: 1482 verkocht € 240,00

[Tapiès. Fiedler] Derrière le Miroir

9 nummers van dit tijdschrift, 1959-1982: nrs. 116, 167, 168, 175, 180, 210, 211, 234 en 253. Nr. 116 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Antoni Tapiès en François Fiedler.
Nr. 167 met beschadigde rug en nr. 168 met licht gekreukte rug, verder in goede staat.