veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1481] [1482] [1483] [1484] [1485]
kavel: 1483 verkocht € 260,00

[Calder. Adami] Derrière le Miroir

9 nummers van dit tijdschrift, 1963-1980: nrs. 141, 188, 201, 206, 212, 214, 220, 221 en 239. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Alexander Calder en Valerio Adami.
In goede staat.