veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1482] [1483] [1484] [1485] [1486]
kavel: 1484 verkocht € 280,00

Derrière le Miroir

13 nummers van dit tijdschrift, 1954-1976: nrs. 64, 120, 131, 143, 160 (met bijlage), 171, 183, 187, 199, 202, 208, 218 en 219. Nrs. 120 en 131 met transparant stofomslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Jean-Paul Riopelle, Paul Rebeyrolle, Eduardo Chillida en Pierre Tal-Coat.
Nrs. 64 en 187 met gesleten rug, nr. 143 met licht beschadigd omslag boven en stukje tape aan onderkant, nr. 171 met beschadigde rug en omslag los, nrs. 208 en 219 licht vlekkig, verder goed.