veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1483] [1484] [1485] [1486] [1487]
kavel: 1485 verkocht € 500,00

[Alechinsky] Derrière le Miroir

8 nummers van dit tijdschrift, 1950-1981: nrs. 32, 48/49, 71/72 (beide dubbelnummers), 112, 138, 154, 166 en 247. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Pierre Alechinsky, Pablo Palazuelo, Georges Braque en Wassily Kandinsky.
Nr. 48/49 met smoezelig/vlekkig omslag, nr. 71/72 omslag vlekkig, nr. 112 en 166 met beschadigde rug, nr. 138 gesleten rug, omslag nr. 154 met klein ezelsoortje, verder in goede staat.