veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1484] [1485] [1486] [1487] [1488]
kavel: 1486 verkocht € 280,00

Derrière le Miroir

8 nummers van dit tijdschrift, 1947-1958: nrs. 6, 7, 33, 46, 62/63 (dubbelnummer), 73, 94/95 (dubbelnummer) en 104. Nrs. 33 en 46 met extra transparante omslag. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Jean Villeri, André Derain, Baya (16 jaar oud op het moment van uitgave), Pablo Palazuelo, Jean Arp, Henri Matisse en ontwerpen uit het Tumuc-Humac gebergte.
Nr. 6 met "no 6" in potlood op omslag toegevoegd aan titel, verder in goede staat.