veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1485] [1486] [1487] [1488] [1489]
kavel: 1487 verkocht € 420,00

Derrière le Miroir

12 nummers van dit tijdschrift, 1948-19180: nrs. 11/12 (dubbelnummer), 43, 137, 170, 176, 184, 189, 197, 215, 216, 229 en 240. Met prachtige (gelithografeerde) omslagen van Pablo Palazuelo, Bram van Velde, Jean Bazaine en Alain Le Yaouanc.
Nr. 170 met gescheurde rug, nr. 184 met enkele scheuren in rug en achteromslag en 189 met rug smoezelig, verder in goede staat.