veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1486] [1487] [1488] [1489] [1490]
kavel: 1488 verkocht € 650,00

[Joan Miró] Derrière le Miroir

9 nummers van dit tijdschrift, 1948-1978: nrs. 14/15 (dubbelnummer), 87/88/89 (tripel-nummer), 139/140 (dubbelnummer), 151/152 (dubbelnummer), 169, 186, 193/194 (dubbelnummer), 203 en 231. Compleet met prachtige (gelithografeerde) omslagen en losse lithografieën (enkele dubbelbladig) van Joan Miró (1893-1983).
Nr. 151/152 licht gekreukt langs bovenrand omslag, verder in goede staat.