veiling / 17 mei 2017 / 1480-1490 Derrière le Miroir
[1487] [1488] [1489] [1490]
kavel: 1489 verkocht € 900,00

[Marc Chagall. Gesigneerd] Derrière le Miroir

7 nummers van dit tijdschrift, 1950-1981: nrs. 27/28 (dubbelnummer), 147, 182, 198, 225, 235 en 246. Nr. 246 met signatuur van Chagall. Compleet met prachtige (gelithografeerde) omslagen en losse lithografieën van Chagall.
Nr. 147 omslag licht geschaafd langs randen, nr. 198 achteromslag licht vlekkig, verder in goede staat.