1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

[1800 - 1809] [1810 - 1819] [1820 - 1829] [1830 - 1839] [1842 - 1851] [1852 - 1861] [1862 - 1871] [1872 - 1881] [1882 - 1891] [1892 - 1899]
kavel: 1800
Gerard Fieret (1924-2008). (Vrouwelijk naakt met aanbidders).
-Tekening in pen, 29,5 x 21 cm., gesigneerd en gedateerd mei 1982 en met opdracht "voor Estelle Billen der beek" (?) in pen (vouwen, vlekjes in linkermarge).-
€ 80 - € 160
kavel: 1801
Vijf tekeningen: (1) Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979). (Silhouet van een kind).
-Miniatuur aquarel, 6,3 x 2,5 cm., gesigneerd in potlood, gemonteerd op drager (ijzersterk tekeningetje).-
€ 70 - € 140
kavel: 1802
Pablo Picasso (1881-1973). (Don Quichot).
-Litho gedrukt op arches, bladmaat 64,5 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1955 op de steen/ plaat, met preeg van de uitgever "Editions Combat pour la Paix Copyright S.P.A.D.E.M. Paris" (1999) rechts onder.-
€ 70 - € 140
kavel: 1803
Floris Arntzenius (1864-1925). (Wandelen in de Spuistraat, regenachtig Den Haag).
-Aquarel met gouache, 16,5 x 11 cm., gesigneerd links onder, onder passe-partout en in lijst.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 1804
Gabrielle Ferrand (1887-1984). Zes tekeningen: (1) (Jonge vrouw met ontbloot bovenlijf).
-Tekening in potlood, 15,5 x 11 cm. (margelijn), gesigneerd met stempel (bovenmarge rafelig).-
€ 100 - € 200
kavel: 1805
Gabrielle Ferrand (1887-1984). Vijf tekeningen: (1) (Marktkraam).
-Tekening in zwart krijt, 33 x 25 cm., met vele aanwijzingen voor het kleurgebruik bij verdere uitwerking van het onderwerp.-
€ 70 - € 140
kavel: 1806
Theo Bitter (1916-1994). Zeven bladen: (1-5) Vijf grote studiebladen,
-met ca. 20 tekeningen in zwart krijt, mannenportretten, vrouwelijke naakten en katten, elk blad 49 x 32 cm., drie bladen dubbelzijdig voorzien van tekeningen, met in totaal 5x de signatuur van de kunstenaar.-
€ 100 - € 200
kavel: 1807
Theo Bitter (1916-1994). Acht bladen: (1) (Vrouw aan de waterkant met twee vissen).
-Tekening in potlood, 27 x 22 cm., gemonogrammeerd rechts onder.-
€ 100 - € 200
kavel: 1808
[Derrière le Miroir] Lot van 15 met kleurenlitho's geïllustreerde (dubbele) bladen,
-grotendeels uit nummers van Derrière le Miroir maar ook uit soortgelijke publicaties, folio of dubbelfolio, ca. 1950-1970 (hier en daar defecten).-
€ 100 - € 200
kavel: 1809
Henri Matisse (1869-1954). Vier kleurenlitho's: (1) "la Piscine".
-Kleurenlitho op 4-bladig formaat uit Verve, 1952, bladmaat 35,7 x 103,2 cm., getiteld in druk verso.-
€ 80 - € 160