2300-2335 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2319] [2320 - 2329] [2330 - 2335]
kavel: 2300
Gebroeders Koster, Naarden-Bussum - Het A is een Aapje dat eet uit zijn poot
-Gebr. Koster, 1950. Oblong, ringgebonden. ABC-album met 26 ingeplakte kleurendrukjes bij de illustraties zoals die vroeger waren (ca. 1850) en 26 kleurendrukjes bij de (nieuwe) illustraties van de hand van Ellie Wessels. -
€ 50 - € 70
kavel: 2301
Pettes Cacao & Chocolade Fabriek de Arend, Wormerveer - Plaatjes Album
-Ca. 1910. Incompleet album met 13 ingestoken zwartjes (deels met steunkleur) van Pette + In Filmland, turmac, ca. 1930. Incompleet met 73 van 144 plaatjes - en Olympiade Herinnering. Turmac, 1928. Klein formaat album compleet met 72 zijdjes van landen. -
€ 60 - € 90
kavel: 2302
Diverse reclame
-Uit kelder van buurtwinkel jaren 60; lot met folders huishoudelijke middelen en artikelen, o.a. Tomado wandreksystemen en Brabantia steel en tientallen klein formaat affiches voor o.a. Vaderdag, moederdag, enkele met kado onderwerpen als de Bisell rolveger of Nooitgedagt beitels.-
€ 60 - € 90
kavel: 2303
Haas Azijnfabrieken N. V. Haarlem: Sprookjesboeken van Vader Haas dl. 1-7 - en 11 andere
-Alle compleet met 24 of 21 plaatjes per album. Roestvlekjes, verder goede set + De Vaderlandsche Geschiedenis in Woord en Beeld. W.J. Boon & Comp. Wormerveer Cacaofabrikanten, 1903. Compleet + Een vacantie langs den Rijn; Een reis naar Indië, Keg's theehandel, Zaandam 1928 en 1926 - en 9 andere. -
€ 65 - € 130
kavel: 2304
Beweegbare verpakkingsdozen Union chocolade bonbons
-(1) Union's chocolade, Haarlem. Dieren in de speeltuin; (2) Vogelhuisje; (3) Roodkapje en de Wolf; (4) De zevenmijlslaarzen; (5) Klein Duimpje; (6) Union's Televisie-show. Ca. 1950. Alle mooie exemplaren.-
€ 100 - € 200
kavel: 2305
-Honden ABC. Origineel ontwerp voor de bonbondoos van Union, gouache op karton, ca. 1950, met werkend mechanisme + Openluchttheater - en bioscoop. Alle goed werkend in goede staat.-
€ 60 - € 90
kavel: 2306
Reclamekaarten - Chocolade
-Bensdorp Cacao. 16 verschillende gelithografeerde kaarten, waaronder enkele shape-cards, ca. 1900 + Blooker, Amsterdam. 39 verschillende gelithografeerde kaarten, ca. 1900 + 55 kaarten van Van Houten (meest vogelkaarten) + 34 kaarten van Grootes Chocolade, Westzaan, ca. 1900 - en 1 andere. Alle in goede conditie.-
€ 100 - € 200
kavel: 2307
Reclamekaarten
-Lot met 46 diverse reclamekaarten in diverse formaten, alle ca. 1900, Nederlands. O.a. Boldoot Amsterdam, Dobbelman en Muziek- en feestartikelen van H.J. te Meij, Delft/ Den Haag + 45 tabaksreclames/wikkels, van o.a. Patron, Huifkar en Patron. Meest in goede conditie, alle ingestoken in map. -
€ 70 - € 120
kavel: 2308
Reclamekaarten - Koffie en Thee
-85 reclame-kaarten met o.a. een zeldzame shape-card van Kahrel's Thee, Groningen (vrouw in schommelstoel), Thee Eureka, set van 4 Bloemenkaarten (shape-card) van P. MacKenzie Thee, Rotterdam, Alex Meijer & Co, Koffie Amsterdam en Van Veen's thee. Alle gelithografeerde kaarten, in goede conditie, ca. 1900.-
€ 70 - € 120
kavel: 2309
Reclamespelen
-Velpon Ceta Bever spel + Vroom en Dreesman Jubileumspel 1953 + Ka-Aba Plantage drank, Veilig Verkeerspel + Een Reis door Nederland. IJzergieterijen en Emailleerfabrieken "De Etna" Breda + H. Smith, Koffie handel Groningen, Kopjeduikelen + Veluwe Thee en Koffie, Den Haag, Veluwe Spel + Menthos Verkeersspel + Faam Pepermunt, Faam Spel.-
€ 60 - € 90