2300-2335 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2320] [2321 - 2330] [2331 - 2335]
kavel: 2310
Spelen
-Kroningsspel 1898. Uitgave Tresling & Co, Hof lithograaf Amsterdam. Aan achterzijde verstevigd aan randen + Prinses Wilhelmina Spel, uitgave H.G. Koster, Amsterdam, ca. 1887. Aan achterzijde en randen verstevigd, enkele inscheuringen in de marges + Hoe Nederland Bevrijd werd, Multicolor, 1945. Ganzenbordspel met oorlogsscènes - en 2 andere.-

verkocht € 50,00
kavel: 2312
Spelen en reclameplaten
-Het leeren Zolenspel, ca. 1950. Met stempel Schoenmakerij H.W. Ekelschot, Gerard Douplein 15, Amsterdam + De Reis door het Leven, uitgave J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1900 + Boer- en Rooinek spel, J. Vlieger, ca. 1903. Aan vouwranden aan achterzijde verstevigd + Reis door Europa, uitgave J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1890. 61 x 46 cm. Aan achterzijde bij randen en vouw verstevigd + Linoleum Reclame Krommenie, letter reclame, ca. 1930 + Van Delft Bicuits diverse vignetten + Verkade Kaascrackers diverse vignetten + Honig's vermicellisoep enkele verpakkingskartonnen + Cooymans Advocaat likeuren. Klein formaat affiche 39 x 26,5 cm. 12x + Herman Frank Roomkan custard vla-poeder, verpakking ca. 1930 5x - en 3 reclame kalenderbladen zonder kalender.-
€ 80 - € 150
kavel: 2313
Spelen
-Het Nieuwe Krispyn Spel. Perry & Co, Kalverstraat en Galerij, Amsterdam, Koffers en Tassen. Premie van de Amsterdamsche Courant, 1895. 43 x 34 cm. + Kompas-spel, uitgave H. Nijgh. Bijlage uit het bijblaadje van "Losse bladen voor de Jeugd", ca. 1895 - en Cometenspel. Handgetekend spel, ca. 1880. Duitsland. 48 x 38 cm. -

verkocht € 40,00
kavel: 2314
Reclameboekjes
-Insteekalbum met ca. 100 reclameboekjes en -uitgaves, o.a. Gala deel 1-3, Theodorus Niemeijer; Met Porgy & Bess naar Blijdorp; Suske en Wiske Spelletjes boek 1 en 2, Peijnenburg; Serie Met Red Band door 't land (11 delen); Venz jaren 60 reclameboekjes; Raak stickers en Remia reclameboekjes.-

verkocht € 70,00
kavel: 2315
Bakkerij De Ster, Gebr. Schellens, Westerhoven - Gevaren der Wildernis.
-Met een keurcollectie van aquarellen uit het dierenrijk door : H.G. Kemperman. Aquarellen J. vd Broecke. Steen & Offsetdrukkerij Kunst & Arbeid te Weesp, verzorgd door Reclamestudio Jaak, Amsterdam, 1936. 60 pp. Compleet met 100 plaatjes en 4 grotere platen.-

verkocht € 70,00
kavel: 2316
Folders kamperen Nederland
-Ca. 50 Nederlandse reclamefolders voor kamperen, meest van de Nederlandse tentenfabrikant Carl Denig maar ook o.a. Slee Buitensport Utrecht, jaren 50-70, meest geniet, in verschillende formaten. Leuk tijdsbeeld met catalogi, prijslijsten, aanbiedingen en kampeersuggesties, uit de tijd dat kamperen veranderde van elitesport tot vermaak voor iedereen. -

verkocht € 70,00
kavel: 2317
Reclameblikken
-Kwatta Breda Croquettes, ca. 1900. Lengte ca. 20 cm. Numans Blikfabriek, Amsterdam. Lichte roestvorming, vrij goed exemplaar + Negrita Ca-Va-Seul Kachelglans no 3a. Hoogte ca. 11 cm. ca. 1900 - en Croquetjes Pette, ca. 1900. Hoogte 10 cm. Hier en daar schaafplekjes en roestvorming, redelijk exemplaar. -

verkocht € 130,00
kavel: 2318
Reclameblikken
-Cacao Droste, Gratis Monster blikje, hoogte 4,5 cm. Met opdruk "Monster Blikje", ca. 1920 + Droste's Cacao. Hoogte 12 cm., ca. 1920 + Cacao Bensdorp, Amsterdam, ca. 1910, matig ex. met roestvlekjes. Hoogte 6,7 cm. - en 9 andere.-

verkocht € 50,00
kavel: 2319
Reclameblikken en raadsels
-Golden Tree Pilsner + Heineken Pilsner en 4 andere aanstekers in de vorm van bierflesjes, ca. 1935 + Beecham's Oracle, Beecham's Pillen (2x)* + een raadsel op tabakszakje, ca. 1910 - en 3 tabaksreclames + pakje Virginia Cigarettes no 1, Miss Blanche + papieren waaiertje Geïllustreerd Stuiversblad, 1891 met kalender op achterzijde + muntje Broodfabriek Wed. J. de Jonge + kartonnen doosje J.C. Boldoot, Amsterdam, ca. 1901. Toegevoegd een papieren kompasje in houten doosje, ca. 1920.-

verkocht € 85,00
kavel: 2320
Lot van 3 plaatjesalbums
-Album J.A. Laane CZN Stoomkoffiebranderijen Theehandel-Tabaksfabriek, Roosendaal, Esschen. Ca. 1925. Compleet met 80 plaatjes + Korff's Photographie-Album F. Korff & Co, Cacaofabrikanten, Amsterdam, ca. 1905. Met 89 van 94 Zwartjes. Enkele plaatjes bijgeknipt, meest met reclame Korff aan zijrand + Nederland van Voor den Oorlog. Album met een serie van 80 topografische plaatjes. Bijgevoegd 75 losse (deels dubbele) plaatjes en (zeldzame) strookjes inclusief zijplaatjes van Piccolo, Stereo ontbijtkoek.-

verkocht € 80,00