2300-2335 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2320] [2321 - 2330] [2331 - 2335]
kavel: 2321
Paul C. Kaiser; Vlaggen- en Wapenboek
-1908. Compleet met 72 gelithografeerde ingestoken plaatjes - en daarbij ingestoken 45 (van 50) militaire uniformplaatjes. In halflinnen. Platten en rug wat gesleten. -

verkocht € 190,00
kavel: 2322
Bensdorp + Van Veen's Thee
-Hollandsche Cacao- en Chocoladefabriek Bensdorp & Co - Beroemde mannen der Wereld, 1912. Bijna compleet met 99 van 104 gelithografeerde ingestoken platen. Groene editie + Van Veen's Thee. Zwartjes album, geheel gevuld met 72 zwartjes waarvan 67 door Van Veen, 3 zonder reclame (bijgeknipt?) en 2 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 2323
Reclameboekjes
-14 reclameboekjes o.a.: 2 boekjes van De avonturen van Hansje, Tonny en de Vlinderfee in Chocoladeland, uitgegeven door F. Korff & Co te Amsterdam + De lotgevallen van Shell-Tox: de onafscheidelijken + 5 boekjes voor Robinson schoenen.-
€ 70 - € 140
kavel: 2324
Reclameboekjes
-10 reclameboekjes o.a.: 43-19! Een theeverhaal met plaatjes van Freddie Langeler. Uitgave van het Theebureau, Amsterdam + De wonderlijke avonturen van Jaap Kalebas. J.M. van Dijk, De Bilt, met prijslijst voor Gazelle fietsen 1927 + 2 boekjes voor Gala Thee, uitgegeven door Niemeijer, Groningen + 2x Spekkie Spaarduit, ca. 1950.-

verkocht € 90,00
kavel: 2325
Reclameboekjes
-12 reclameboekjes: 't Avontuur van Piet Pelle op zyn Gazelle, 1912 + Sluis: fijne biskwietjes en aardige liedjes, 1930 + 1 andere van Sluis biscuits + Liga-Sprookjes No. 4, 5 en 6, ca. 1936 + 6 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 2326
Nederlandsche Landschappen. Aardrijkskundige wandplaten van Nederland.
-R. Schuiling en J.M. de Feyter. P. Noordhoff – Groningen, 1926. 32 pp. met 32 platen, touwgebonden, goed ex. -

verkocht € 60,00
kavel: 2327
[Originele tekeningen] E.M. ten Harmsen van der Beek - Maarten Wouters' Zeereis
-De avonturen van een Hollandschen jongen tijdens de eerste tocht der Nederlanders naar Indië onder leiding van Cornelis de Houtman. Kanis en Van Gunnink Koffiebranderij en Theehandel, 1938. Alle 100 plaatjes die in dit album verschenen in originele aquarellen door E.M. ten Harmsen van der Beek. Elk 7,6 x 14,5 cm.-

verkocht € 670,00
kavel: 2328
Olivetti reclamemateriaal
-Insteekmap met coll. reclamefolders, foto’s, handleidingen, affiches en grafische ontwerpen van Olivetti typemachine modellen uit de jaren 1930-1990. ca. 80 stuks.-

verkocht € 700,00
kavel: 2329
Lot van 6 plaatjesalbums
-2 zelfgemaakte albums met titelblad J.W. Hengeveld, Amsterdam: Jij, vogel en ik. Bewerkt door J. Doyen en J. Baars. Mist 8 plaatjes. Incl. enkele losse bladen met plaatjes MLP Engeland e.a. Met: A. van den Biggelaar & Co., Roosendaal. Stoom-koffiebranderij/ theehandel: Album Kennis en Kunst. 1924. Compleet met 72 plaatjes (bladen los in album) + G.J. Peddemors, Almelo. Koffiebranderij/ theehandel: Bloemen en groenten door L.B. van der Slikke. 1927. Compleet met 80 plaatjes + B. Koorn & Co., Alkmaar: Album Veldbloemen, 1927 + Album Neerland's Vogelwereld, 1923, beide compleet met alle plaatjes.-
€ 75 - € 150
kavel: 2330
Lot van 4 albums met wijnetiketten
-3 etikettencatalogi/ modelboeken voor wijnetiketten van drukker Schött en 1 van Illert.-

verkocht € 65,00