2300-2335 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2320] [2321 - 2330] [2331 - 2335]
kavel: 2331
[Design] Olivetti - Giovanni Pintori brochures
-Insteekmap met 18 Olivetti brochures (Ned.) ontworpen door Giovanni Pintori tussen 1950 en 1967. In goede staat. -

verkocht € 1300,00
kavel: 2332
Lot miniatuurboekjes
-Korte en gemakkelijke leeslesjes voor kinderen, E.J. Zelling. H. v. Huisingh, Winschoten, 1852. 18 pp. 8,7 x 5,8 cm. Met ingekleurde prentjes bij elk lesje + Het ABC voor liefhebbers van mooie lettertypen, 1966 + 6 boekjes van boekbinder Erik Schots, 20ste eeuw + verzameling van 25 zelfgemaakte boekjes van Aske Land. Totaal 35 stuks in sigarendoosjes.-

verkocht € 340,00
kavel: 2333
Van Houten Chocolade
-Cacao Van Houten. Meilleur que tous les Chocolats. Serie van 3 chromolithografische Franse kaarten, ca. 1890 - en een Engelse variant + 7 Nederlandse kaarten, groot formaat (17 x 11 cm.), ca. 1900, waaronder Van Houten's Cacao. Beste & Goedkoopste in Gebruik/ Een versterkende Drank Een Hindelooper Kraamkamer + "Cacao van Houten Boisson Nutritive". 6 Franse kabouterkaarten ca. 1900. Elk 5 x 12 cm. + serie van 6 Schilderskaarten + 7 Vogelkaarten + De drie broers. 4 pp. Reclameboekje, 8vo + König Drosselbart (idem, Duitstalig) + 4 meisje met Poes kaarten (nr. II-VI) + 4 boekjes Baron van Münchhausen, elk 4 pp. + twee Geduldsaufgaben, nr. 6 en nr. 7, Labyrinth - en 9 andere.-

verkocht € 220,00
kavel: 2334
Van Houten Chocolade
-Cacao Van Houten. Le Meilleur Chocolat a consommer liquide. Litho, 17 x 11,5 cm. + 3 volkerenkaartjes (Station Lacustre/ Buriate/ Type Nomade de l'Amour) + Lecons Enfantines de dessin et de Peinture de Van Houten. 8 pp. Ca. 1895. Door kinderhand zorgvuldig ingekleurd + 4 dierentuinkaarten + Royal Dutch Cacao, 2 kinderkaarten - en 35 andere van Van Houten - toegevoegd 12 kaarten van Blooker en Driessen.-

verkocht € 80,00
kavel: 2335
Bensdorp Cacao & Chocolate
-Lot van 85 reclamekaarten van Bensdorp Chocolade, ca. 1890-1920. Alle in goede conditie. Grotendeels bestaande uit complete of halfcomplete reeksen: La Poste en Hongrie/ La Poste a Haïti/ La Poste au Mexique; Lohengrin No. 1-6; Natuurkundige proeven (boekenleggerformaat) nr. 1, 4, 5, 6, 10 en 11 - en 70 andere.-

verkocht € 70,00