2000-2049 Affiches I

[2000 - 2009] [2010 - 2019] [2020 - 2029] [2030 - 2042] [2043 - 2049]
kavel: 2000
[China] Lot van 11 offset Chinese reclameposters,
-(incl. één dubbele) vermoedelijk alle jaren 30, één maal met adres K&K Printing Co., Shanghai, op één na alle met elegante en verleidelijke Chinese dame (pin-up), alle met Chinese karakters, met metalen strip aan boven- en onderzijde en ca. 76 cm. hoog, in breedte variërend van 25 (1x) tot ca. 52 cm. (6x), reclame voor bier, sigaretten, etc.-
€ 200 - € 400
kavel: 2001
The First Holiness Garden for the Liberation of Love and Peace in Colours
-21/22 juni 1968, Houtrusthallen Den Haag Holland. H. Buckinx/ Simon Vinkenoog. 61 x 43 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 2002
Richard Avedon (1923-2004) - The Beatles
-Set van 4 portretten Beatles gefotografeerd door Richard Avedon in 1967. Waterlow & Sons, copyright NEMS Enterprises. Exclusieve Nederlandse uitgave VARA. Alle 68 x 48 cm. Alle in zeer goede staat.-

verkocht € 180,00
kavel: 2003
Jimi Hendrix Eperience: Are you Experienced?
-Zeefdruk, met reliëf-copyright stempel, gesigneerd door ontwerper Nigel Waymouth. 76 x 51 cm.-

verkocht € 220,00
kavel: 2004
Het Parool
-Het Parool. De krant der bevrijding. Offsetdruk De Jong & Co, Hilversum, ca. 1946. 78 x 53,5 cm. -

verkocht € 70,00
kavel: 2005
Jan Wijga (1902-1978)
-Esther de Boer-van Rijk is Kniertje in "Op hoop van zegen". Druk Luii, Amsterdam, 1934. 105 x 60 cm. -

verkocht € 80,00
kavel: 2006
Anton Beeke (1940-)
-Affiche voor de Bijenkorf, ca. 1967. 79 x 39 cm. -
€ 75 - € 150
kavel: 2007
[Nederlands-Indië] Het Verre Oosten
-en Nederlandsch Oost Indië. Fotolitho en offsetdruk Smeets & Schippers, ca. 1940. 65,5 x 93 cm.-

verkocht € 65,00
kavel: 2008
Lot van 7 film-affiches
-Nederlandse film-affiches uit de jaren 40: (1) Arsenicum en oude kant (Arsenic and Old Lace). Regie Frank Capra, hoofdrol Gary Grant. Kunstdruk Luii, Amsterdam, 1944. 80 x 56 cm.; (2) Vrouw Holle. Jeugdfilm. Ontwerp Jacob Jansma. Uitgave Centra film, Dordrecht, 1943. 70 x 50 cm.; (3) De zeven raven Geluidsfilm. Stempel Rijksfilmkeuring K.303, 1943. 70 x 50 cm.; (4) Het ganzenhoedstertje. Jacob Jansma, Centra Film, Dordrecht, K.303, 1943. 70 x 50 cm.; (5) De Zonneprins. Jacob Jansma, Centra Film, Dordrecht, K.303, 1943. 70 x 50 cm.; (6) De Antiquair van Sly Corner (The Shop at Sly Corner). Hoofdrol Oscar Homolka, prod. en regie George King. Uitg. Brinkmeyer, 1947. 80 x 55 cm.; (7) De terugkeer van Monte Cristo (The Return of Monte Cristo) met Louis Hayward en Barbara Britton, Columbia film, regie Henry Levin. Kunstdruk Luii, Amsterdam, ca. 1946. 79 x 55 cm. -

verkocht € 70,00
kavel: 2009
Lot van 12 film-affiches
-Nederlandse film-affiches uit de oorlogsjaren: (1) Een leven lang. De geschiedenis eener groote liefde. Hoofdrol Paula Wessely. Rijksfilmkeuring 592, K.303, 1943. 61 x 46 cm.; (2) Stem uit den Aether (Wunschkonzert). Ilse Werner & Carl Raddatz. Rijksfilmkeuring 590, K.303, 1943. 65 x 50 cm.; (3) December Nacht. Renée St. Cyr, Jean Tissier, Gilbert Gil met groot orkest. Ontw. Bernhard M. Centra Film Dordrecht. Kunstdruk Luii, Amsterdam, 1946. 65 x 50 cm.; (4) Rellys in: De Koning der Klaploopers (Le roi des resquillurs). Jean Tissier, René Genin, Josette Dayde. Kunstdr. Luii, Amsterdam, 1946. 65 x 50 cm.; (5) Alhambra. De vrouw van den Bakker (La femme du Boulanger). Regie Marcel Pagnol, Raimu, met Ginette Leclerq Charpin. Kunstdr. Luii, Amsterdam, 1946. 65 x 44 cm.; (6) De mannen de baas. (Weiber regiment). Heli Finkenzeller, K.303, 1943. 61 x 46 cm.; (7) Het Chineesche Landhuis. Paul Lukas als Yan sing. Regie George King. Kunstdr. Luii, Amsterdam, 1945. 61 x 46 cm.; (8) De 3 Codonas. René Deltgen, Ernst v. Kleipstein, Josef Sieber. K.303, 1943. 61 x 46 cm.; (9) 7 jaren pech. Met Hans Moser, Theo Lingen, W. Albach-Retty, Ida Wüst. Ontwerp Julsing, K.303, 1943. 61 x 46 cm.; (10) Dijk in Gevaar (Der strom). Friedrich Kayssler, Lotte Koch, Hans Sohnker. K.303, 1943, 61 x 46 cm.; (11) Circus Gasten met Watt & 1/2 Watt, Hans Moser en Leo Slezak. Ontw. Julsing, 1943. 44,5 x 31 cm.; (12) Ridders in Lompen. Met Watt & 1/2 Watt, Hans Moser en Leo Slezak. Ontw. Julsing, 1943. 44,5 x 31 cm.-

verkocht € 90,00