2351-2369 Sport

[2351 - 2360] [2361 - 2369]
kavel: 2351
Wielrennen
-Set van 36 boekenleggers, uitgegeven door Poeders Mann, ca. 1964. Verschillende kleurvarianten, 29 in Nederlandse, 7 in Franse tekst. O.a. Leon van Daele, Wim van Est en Peter Post. -

verkocht € 60,00
kavel: 2352
Hengelsport
-Zoutkamp 2 augustus 1924. Dorpsfeest met hengelwedstrijd Visclub Gruno. 10 foto's in lijst achter passe-partout. Afm. lijst 57 x 63 cm. + Jubileum-concours Gruno Visvliet 6 en 9 augustus 1911-1936. 10 foto's in lijst. Foto's elk ca. 17,5 x 12 cm. Afm. lijst 65 x 69 cm.-

verkocht € 125,00
kavel: 2353
[Rugby. Stevengraph] "The First Touch".
-Stevengraph, "Woven in pure silk by Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry", laatste kwart 19de eeuw, de titel en het adres gedrukt op het oorspronkelijke passe-partout, ingelijst.-

verkocht € 150,00
kavel: 2354
[Biljarten] Tinnen gedenkpul,
-met gegraveerde tekst: "Billiard Match May 1868", met de namen van de deelnemers E. Balfour en R.H. Townely tegen The Earl of Rosebery en G. Chetwynd, de pul gesigneerd in de onderring "James Dixon & Sons 482" en gemerkt "Sheard Oxford", met klepdeksel met duimrust en glazen venster als bodem, hoogte 21 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 2355
[Polo] "Major Egerton Green 12th Lancers c/o The Hurlingham Club".
-Reiskoffer van zwart geschilderd en goudgeletterd ijzer met koperen slot, 77,5 x 43 x 26 cm., met etiket aan de binnenzijde "Manufactured in Birmingham Whiteway Laidlaw & Co" en resten van een tweede etiket, ca. 1900.-

verkocht € 240,00
kavel: 2356
Wielrennen
-Lot van 46 programma's baanrennen/ rondes van Nederland tussen 1945 en 1968, deels met aangeniet toegangskaartje op voorzijde.-

verkocht € 180,00
kavel: 2357
Armand Massonet (1892-1979). Olympiade
-Portfolio van 8 platen door Massonet, voorwoord Robert de Bendère, Paul de Jaer, Massonet, Bruxelles, jaren 30. Afmeting van de platen 35 x 25,5 cm. elk. Nummer 266 van 500 ex. gesigneerd. In folio touwgebonden map met opgeplakte voorplaat. Voorstellingen platen: Tennis, Schermen, Voetbal, Kayak, Hardlopen, Hockey, Discuswerpen en Boksen. -

verkocht € 220,00
kavel: 2358
[Olympische Spelen] Walter van der Ven (1884-1923)
-Affiche VII. Olimpiada Anvers (Belgia). Lithografie Van Dieren & Co., Anvers. 62 x 85 cm., 1920. -

verkocht € 1400,00
kavel: 2359
Wielrennen
-Wielersport. Tijdschrift waarin opgenomen de officiële mededelingen van de Koninklijke Nederlandsche Wielren Unie. Jaargang 1962 compleet in 40 nummers + jaargang 1963, 1964, 1965, 1966, 1967 en 1968. Alle in zeer goede conditie. -
€ 100 - € 200
kavel: 2360
Wielrennen
-Plakboek wielrennen 1959 met o.a. 3 programmaboekjes voor de wereldkampioenschappen 1959 in het Amsterdam Olympisch Stadion, entreekaartjes, krantenknipsels en handtekeningen van coureurs + plakboek met krantenknipsels van de Tour de France 1963/64 + idem 1966 en 1967/68 + 16 deels Franse, deels Nederlandse tijdschriften over de Tour uit de jaren 60 - en 9 programmaboekjes uit de jaren 60.-

verkocht € 70,00
[2351 - 2360] [2361 - 2369]