2150-2164 Erotica

[2150 - 2159] [2160 - 2164]
kavel: 2150
Folies Bergère
-Bundeling van de eerste 6 nummers: premier album 1923; second album 1924/25; troisième album 1925; quatrième album 1926-1927; cinquième album 1927; sixième album 1928. 4to, in kunstleder gebonden. -
€ 60 - € 90
kavel: 2151
[Tijdschriften] Gandalf & Penthouse
-Lot met 21 nummers van het tijdschrift Gandalf uit de periode 1966-1971: nrs. 17, 19-27, 29-38 en 56 + 14 nummers van Penthouse uit de periode 1971-1980 + Oui, vol. 7 no. 5, May 1978 + King: The Man's Magazine, July 1966.-
€ 60 - € 100
kavel: 2152
[Privé-uitgave] Erotisch typoscript + Indische Liebe
-Verzamelde Werken over verscillende [sic] onderwerpen. Utrecht 1935-1936. Typoscript, in eigen beheer samengesteld. 254 pp. Halflinnen, 8vo. Bevat XIV erotische verhalen (XV is de inhoudsopgave), waarvan 6 in het Duits. Elk verhaal met titelblad met auteur (o.a. "Lord William Caldrish") en gedateerd van 1917 t/m 1935. De verhalen zijn op chronologische volgorde ingebonden. Titels o.a. "Twee meisjes", "Eine feine Familie" en "Perverse Vrouwen". Hier en daar bladen met daarop geplakt erotische illustraties (uit andere publicaties geknipt). P. 253 met tekst "Einde van band I" (band II verder onbekend); een aantekening verwijst naar dezelfde verhalen in een Amsterdamse privé-uitgave uit 1930. Band sleets en lossig, binnenwerk wel goed (hier en daar (roest)vlekkig in marge).-
€ 100 - € 200
kavel: 2153
67 originele grotendeels gesigneerde koperen etsplaten w.o. 2 met signatuur "Van Dongen"
-Bijzonder grote serie 20ste-eeuwse, grotendeels gesigneerde etsplaten, vrijwel alle met erotisch onderwerp en alle met staand formaat van 16 x 9 cm., hier en daar met gebruikmaking van aquatint, met behalve de twee platen met signatuur "Van Dongen" (in leesrichting, wij konden geen afdrukken van deze platen traceren), 4 platen gesigneerd "G. Barret" (in drukrichting, waarschijnlijk Gaston Barret 1910-1991), 16 platen gesigneerd "L. Boucher" (in leesrichting, waarschijnlijk Lucien Boucher, 1889-1971), 2 platen met gebruik van aquatint met een langere, onduidelijke signatuur en meer dan 30 platen met dezelfde, ongelezen signatuur (Lemagy?).-
€ 1500 - € 3000
kavel: 2154
Erotische ex libris
-66 erotische ex libris, meest jaren 30-50 van de vorige eeuw. Ingestoken in map.-
€ 70 - € 120
kavel: 2155
Delassemens du Boudoir
-Recueil de poésies galantes dont la plupart n'ont point encore été imprimées, 1790. (8), 152 pp., 8vo. In leer geb. Ex. zonder frontispiece + erotisch menukaartje ca. 1900 + 3 kopergravures met erotische voorstellingen, elk 8vo, een etsje met erotische voorstelling, een Hundert Mark Notgeld briefje van de stad "Fickeburg" (Diese hundert Mark können im Stadt u. Landbezirk Fickeburg abgevögelt werden), gerestaureerd in het midden - en 1 andere.-
€ 100 - € 200
kavel: 2156
[Ansichtkaarten] Album met naakten
-Album met ca. 175 ingestoken ansichtkaarten met vrouwelijke naakten. Alle voor 1930 en in goede conditie. Album mist klein stukje van rug (bijgevoegd), voorts in goede staat.-
€ 200 - € 400
kavel: 2157
Foto-album pornografie, ca. 1915
-Oblong Album met ca. 190 ingeplakte, deels in vorm geknipte foto's van copulerende, experimenterende en pornografisch afgebeelde koppels, trio's en solo's. Fraai gecollationeerd in oblong album.-
€ 250 - € 450
kavel: 2158
Körperkultur/ nudisme
-Das Freibad. Monatsschrift zur Förderung des Nacktbadens. 9 nummers uit 1930-1932 + Lichtland (2 nrs.) + Lachendes Leben (9 nrs.) + Sunbathing Review Spring 1958 - en 7 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 2159
Album erotische foto's
-Album met 96 foto's, meest uit jaren 40/50. Hieronder een serie van 14 homo-erotische foto's, 5 sm-gerelateerde foto's, 22 pornografische foto's. Overige bestaand uit naakten. Een klein deel in overdruk van foto's van enkele decennia ervoor. Album en foto's in goede conditie.-
€ 75 - € 125
[2150 - 2159] [2160 - 2164]