1900-1937 Fine Arts: tijdschriften

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1929] [1930 - 1937]
kavel: 1900
Ariel
-No. 1, 1966. Goetz nr. 286/500 + Ariel 4, 1966. Appel nr. 648/750 + Ariel 5, 1966. Bitran + Ariel 7, 1967. Wyckaert + Ariel 9, 1967. Mogens Andersen + Ariel 12, 1968 R.E. Gillet. Deel 1, 4, 5 en 7 met originele lithografie.-

verkocht € 240,00
kavel: 1901
Ariel
-Ariel 14, 1969. A l'occasion de l'exposition de la Galerie Birch Copenhague + Ariel 15, 1969. Tabuchi + Ariel 16. Rolf Nesch + Ariel 17. Corneille + Ariel 18. Carte Blanche a la Galerie Stephanie Janssen Bruxelles, 1971 + Ariel 40. A propos de l'exposition "Les Villes" de R.E. Gillet, 1976 + Ariel 51. A propos de l'exposition des peintures de Doucet, 1980 + Ariel 53. Appel, 1981. Nrs. 15, 17 en 18 met originele lithografie.-

verkocht € 300,00
kavel: 1902
Ariel
-Ariel 19. Appel Superpositions, met inlegkaartje, 1971 + Ariel 20. Anton Rooskens, 1972 + Ariel 23. Bitran, 1972 + Ariel 31. Appel, 1974 + Ariel 43. Doucet, 1977 + Ariel 44. Appel, 1977. Nr. 19 met foto-litho, nrs. 20 en 31 met lithografie.-

verkocht € 300,00
kavel: 1903
Verve vol. I no. 1
-An artistic and literary quarterly, dec. 1937. Met lithografie van Fernand Léger, Juan Miró, Rattner, Borès. Omslagontwerp Matisse. Fotografie Brassaï, Man Ray etc. Iets los in band, minimale gebr. sporen, goed ex. -

verkocht € 220,00
kavel: 1904
Verve vol. I no. 2
-Revue artistique et littéraire paraissant quatre fois par an. Printemps 1938. Paris, E. Tériade. Met lithografie van Brasson, Kandinsky, omslaglitho Georges Braques, fotografie Bill Brandt e.a. Goed exemplaar. -

verkocht € 175,00
kavel: 1905
Verve vol. I no. 3
-Revue artistique et littéraire paraissant quatre fois par an. No. 3 Oct/Dec. 1938, E. Tériade, omslagontwerp Pierre Bonnard. Kleurenlithografie Marc Chagall, Rattner, en Paul Klee.-

verkocht € 200,00
kavel: 1906
Verve vol. I no. 4, 8, 9 en 14/15
-Revue artistique et littéraire. Vol. I, no. 4. Paris 1939. Omslagontwerp Rouault, kleurenlitho La Danse van Matisse + Verve no. 8, the French review of art. E. Tériade, sept/nov, 1940. Omslaglithografie Henri Matisse, litho Sunset on the Mediterranean door Pierre Bonnard + Verve no. 9, Les Fouquet de la Bibliothèque Nationale, oct. 1943. Préface Paul Valéry - en Verve no. 14/15, 1946. Les heures d'Anne de Bretagne. Jean Bourdichon. Alle goede exemplaren.-

verkocht € 150,00
kavel: 1907
Verve vol. V no. 17/18 + no. 19/20
-Verve Revue artistique et littéraire, vol. V, no. 17/18, 1947. Couleur de Bonnard. Omslagontwerp en litho Bonnard. Omslag wat gesleten aan randen en onderzijde, naam klein in pen op binnenzijde voorplat + Vol. V, no. 19/20, 1948. Couleur de Picasso. Stofomslag enkele besch., verder goed.-

verkocht € 100,00
kavel: 1908
Verve vol. VI nos. 21 et 22 + vol. VI, no. 24 + vol. VII, no. 25/26
-Revue artistique et littéraire. Tériade, Vol. VI, nos. 21 et 22, 1949. Omslaglitho en litho binnenzijde Henri Matisse. Ex libris binnenzijde omslag. Goed ex. + Vol. VI, no. 24, 1950. Contes de Boccace. Peintures du Manuscrit des Ducs de Bourgogne Bibliothèque de l'Arsenal. Lavis de Marc Chagall. Textes de Jacques Prévert de Frantz Calot et légendes. Omslag aan rug onderzijde besch., ex libris aan binnenzijde voorplat + Vol. VII, nos. 25 et 26. Numero consacré aux oeuvres récentes de Picasso réalisées entre 1949 et 1951. Omslag en titelplaat in lithografie. Omslag besch.-

verkocht € 160,00
kavel: 1909
Verve vol. VII no. 27 et 28
-Revue Artistique et Littéraire. Directeur Tériade, 1952. Met een kleurenlithografie door Miro, 8 litho's door Chagall "Visions de Paris" en lithografie door Braque, Giacometti, Leger, Matisse en anderen. Inkeping aan rug onderzijde, verder goed ex. -

verkocht € 575,00