2070-2099 Affiches II

[2070 - 2079] [2080 - 2099]
kavel: 2070
[Art nouveau poster] Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-1969)
-"Stad Antwerpen. Feesten der 300e verjaring der geboorte van Ant. van Dijck Aug. 1899", 300 x 170 cm. (!), chromolithografisch affiche gedrukt op 10 aaneengezette bladen met rechts de stedenmaagd en links een overzicht van de festiviteiten, bovenaan een portret van de schilder, uitgegeven te Antwerpen, Etabl. Ratinckx Frères, 1899.-
€ 70 - € 120
kavel: 2071
University of California at Berkeley (...) presents Jean Raine
-Ca. 1967. 35 x 17,5 cm. Signatuur Sean Turner r.o. Met in het midden afgebeeld "Twist" van Raine (1962, signatuur Raine r.o.); + 4 kleurvarianten.-

verkocht € 150,00
kavel: 2072
[Den Haag] Opening Checkpoint winkel. Kleertjes affiches bladen koffie prutsjes
-42 x 55,5 cm. + Checkpoint Bleyenburg 33 Den Haag. 43 x 55,5 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 2073
Martin Sharp (1942-2013). Vincent
-72 x 49 cm. 1968. Gesigneerd Sharp midden onder.-

verkocht € 480,00
kavel: 2074
Marianne Carlier. Happy Birthday
-73 x 54,5 cm. Verkerke's Poster Contest 1969.-
€ 80 - € 160
kavel: 2075
Duitse kunstaffiches
-Patio's Lyrische Augenöffner Nr. 1. Uwe Herms: Zu Lande, zu Wasser. Frankfurt a.M., Patio's Verlag. Auflage: 100 vom Autor signierte ex. 82 x 59. Signatuur Herms r.o. Iets gekreukt en licht blauwvlekkig midden boven, verder goed + Telegramm von Stadt Düsseldorf nach Zürich. Szabo. ETH Zürich-Freitag 3. Juli 1970. 107 x 61 cm. Iets gekreukt in linkermarge, verder goed.-
€ 80 - € 150
kavel: 2076
Alfred Ost (1884-1945)
-Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1916. 110 x 80 cm. Wat rafelig in rechtermarge, zonder papierverlies. Redelijk goed ex. -

verkocht € 80,00
kavel: 2077
Alfred Ost (1884-1945)
-Kunstveilingen Oldenzeel. Kunstveiling van Schilderijen, Aquarellen, enz., drukkerij Kotting, Amsterdam, 1915. Halfproduct waarbij de kleuren nog ontbreken (waardoor enkele letters nog niet aanwezig zijn). 110 x 80 cm. Lichte gebr. sporen, gerest. scheurtje midden onder, redelijk goed exemplaar. -
€ 80 - € 150
kavel: 2078
Alfred Ost (1884-1945)
-Voor de Belgische Oorlogswezen. Tentoonstelling van Kant en Kunstnaaldwerk van Belgische vrouwen in het Stedelijk Museum te Amsterdam. 1917. Lithografie, 110 x 80 cm. Rafelig in linkermarge, lichte gebr. sporen. Vrij goed exemplaar. -
€ 100 - € 200
kavel: 2079
Alfred Ost (1884-1945)
-Diplôme d'Honneur. Comité régional Belge de Bréda de l'oeuvre internationale pour blessés et prisonniers de Guerre. Drukkerij Kotting, Amsterdam, 1917. 71 x 36 cm. Enkele roestvlekjes in de marge, goed exemplaar. -
€ 80 - € 150
[2070 - 2079] [2080 - 2099]