1-138 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken

kavel: 91
Poppenvilla
-Kluitman, 1895. Kartonnen prentenboek dat als driehoekig poppenhuis kan worden neergezet, met drie in kleur geïllustreerde platten en een driehoekig dak. Pagina's afwisselend gekleurde en zwart litho's. Eetkamer, zitkamer en bediendenruimte. Fraai exemplaar. -

verkocht € 170,00
kavel: 92
Van Hansje, die graag reizen wou.
-Mevr. C. Broers de Jonge. Prentenboek. Uitg. onbekend. 10 pp. Geniet + Spelen en Werken (voor- en achterplat los) + Onze Dierenvriendjes + Oude Kennissen. Alle met reclame Bolger's Thee, reclame Cacao, Bolsward op achterzijde. Ca. 1890. 34 x 26 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 93
Sint Nicolaas en zijn knecht
-Mevr. C. Broers-de Jonge, ca. 1890. Voor- en achterplat los, pagina 3 scheur slordig gerestaureerd. Zeldzaam + Sint Nikolaas. uitg. onbek., ca. 1900. 8 pp. Met aanvangsverhaal St. Nicolaas zal spoedig komen. Goed ex. -

verkocht € 80,00
kavel: 94
Kinderprenten
-Lot met 37 prenten uit de reeks Nieuwe Nederlandsche Kinderprenten (Funke's Prenten). Uitgave Haarlem, I. de Haan/'s Gravenhage, A.W. Segboer + 8 prenten uit de serie Meijer's Prenten - en 4 andere. Alle eind 19e/aanvang 20ste eeuw. Meest met vouw in redelijk goede/goede conditie. -

verkocht € 75,00
kavel: 95
De Wonderbare Historie van den dapperen kapitein Jan Kanon
-geboren te Amsterdam. Neef van "Den Man met het Houten Hoofd". Manuel naverteld door R. Koopmans van Boekeren. Versierd met 12 gekleurde platen naar Gustave Doré. D. Noothoven van Goot, Leiden, 39 pp. -
€ 70 - € 120
kavel: 96
Muziekstukjes voor de Proeve van Kleine Gedigten voor Kinderen
-van H. van Alphen, gecomponeerd door B. Ruloffs, orchestmeester en Organist te Amsterdam. in 't Koper gebragt door C.H. Koning. Amsterdam, Gerbrand Roos, ca. 1780. (24) bedrukte pp. 8vo, in orig. papieren bandje. In goede staat.-
€ 50 - € 80
kavel: 97
Dick Bruna
-She moves! Dick Bruna Films. Geïllustreerde persuitgave. Folio, hierin: 1. Kees Nieuwenhuijzen en Ella Reitsma. Paradise in Pictograms. The work of Dick Bruna. Amsterdam, Mercis, 1991. Gebonden met s.o., Engelstalige editie. 130, (2) p.; 2. Twee brochures 'She moves! At last. On film. The Dick Bruna Family'; 3. Twee boeken: Dick Bruna. 'Het feest van tante Trijn' en 'Miffy's Birthday'; 4. Biografische brochure Dick Bruna, met portret; 5. Vier pagina's 'Animation Resume'; 6. 3 facsimile ansichten geschreven door Dick Bruna, Pieter [Brattinga] en Marja van Mercis Amsterdam; dummy van het omslag voor de dvd 'Nijntje en andere verhalen'; een gedrukte brief van Mercis over copyright, een copy van de fax van Gene Deitch en een losse illustratie van Nijntje. Alles in zeer goede staat. -

verkocht € 115,00
kavel: 98
Dick Bruna
-The Happy Apple. By Dick Bruna and Judith Klugmann, Hart, New York, 1959. 1e dr., mooi exemplaar.-

verkocht € 160,00
kavel: 99
Dick Bruna
-Kind Little Joe. Vera Cerutti, ills. Dick Bruna. Hart Publishing Company, New York, 1e druk, 1959. -

verkocht € 125,00
kavel: 100
[Robinson Crusoe] Jeux des Cartes
-Het verhaal van Robinson Crusoe in 25 kaarten afgebeeld met ondertekst, anoniem, ca. 1800. Handgekleurde kopergravure met ondertekst. Afm. elk 11,8 x 7 cm. Versozijde onbedrukt. Kaarten in goede staat, soms een vlekje op achterzijde. In origineel doosje.-

verkocht € 500,00