1-138 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken

kavel: 11
Willy Schermelé
-6 lithografische platen: (1) "A Japanese Greeting", (2) The Little Mother", (3) "Playtime, (4) "Anxious Moments", (5) "The First Lesson", (6) Washing Day". Elk 57 x 52,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 12
Piet van der Hem
-Originele tekening in aquarel/Oost-Indische inkt. 24 x 17 cm. Gepubliceerd in: Avonturen met oom Theo en Aboe Do door C. Joh. Kieviet. Uitgave N.V. Koek- en Beschuitfabriek vh G. Hille & Zoon, Zaandam, juli 1926. Inclusief een (redelijk) exemplaar van het boek. -
€ 100 - € 200
kavel: 13
John H. Been - lot van 14
-Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruijter. Joh. H. Been, geïll. door J.H. Isings Jr. Derde druk. Alkmaar, Gebr. Kluitman, 1922. 284 pp. + Om de Schatten van Il Tigretto, De drie matrozen van Michiel de Ruyter - en nog 11 klassieke kinderboeken door Been, alle in fraaie banden, uitgegeven tussen 1910 en 1940.-
€ 60 - € 90
kavel: 14
C. Johan Kieviet - lot van 16
-Uit het leven van Dik Trom, 6e, 14e en 23e druk + Toen Dik Trom een jongen was, Amersfoort, Valkhoff & Co, 1e dr., 1914 + Dik Trom en zijn dorpsgenooten, Alkmaar, Gebr. Kluitman, 1e dr., 1920, 2e (?), 4e, 7e druk + De Zoon van Dik Trom, 3e, 9e, 14e, 20e druk + Avonturen van Dik Trom, 1e dr., 1931 + Okke Tannema, 1e dr. + Gouden Daden, 1e dr. - en 3 andere.-
€ 65 - € 130
kavel: 15
Chris van Abkoude - lot van 23
-Pietje Bell 9e, 14e dr. + Pietje Bell's Goocheltoeren, 3e dr. + De vlegeljaren van Pietje Bell, 1e, 2e (mist schutblad) en 5e dr. + De Zonen van Pietje Bell, 5e dr. + De Vlegeljaren van Pietje Bell, 6e gebrocheerde druk + Pietje Bell in Amerika, 2e dr. + Pietje Bell gaat Vliegen, 1e dr. - en 12 andere titels van Chris van Abkoude, alle tussen 1910 en 1940. -

verkocht € 80,00
kavel: 16
Jongensboeken - lot van 25
-Jan van Beek, J.B. Schuil, 5e dr., H.J.W. Becht, Amsterdam, ca. 1937 + De A.F.C.-ers, J.B. Schuil, 4e dr., ca. 1925 + De Levende Mummie, Jan Feith, Scheltens & Giltay, Amsterdam, 3e dr., ca. 1920 + Pieter Maritz. Lotgevallen van een Transvaalschen Boerenjongen. A. Niemann, Rotterdam, D. Bolle, 8ste druk, ca. 1910 - en 21 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 17
Jongensboeken - lot van 25
-Door Donker Afrika. Ralph Durand, Alkmaar, gebr. Kluitman, 1934 + Rond den Aardbol per vliegmachine. Jan Beijers, Alkmaar, gebr. Kluitman, 1e dr., 1933 + Het Geheim van Oom Duc, Carel van Dijk, Alkmaar, gebr. Kluitman, ca. 1929 + Hier Radio Mars! Modern Jongensboek door Jac. Berghuis Jr., Alkmaar, gebr. Kluitman, 1932 - en 21 andere, alle tussen 1900 en 1940 uitgegeven jongensboeken. -
€ 65 - € 110
kavel: 18
Kinderprentenboeken
-Mijn eerste sprookjesboek. Jenny de Bloeme, G.B. van Goor Zonen, Gouda, ca. 1925 + In Het Sprookjesland. N. van Hichtum & J. Bokma de Boer, teekeningen van David Brett. Scheltens & Giltay, Amsterdam, ca. 1910. 12 pp. Touwgebonden, platten los, verder goed + De Geschiedenis van Hennekepen. W. de Haan, Utrecht, 1920 - en 17 andere.-

verkocht € 90,00
kavel: 19
Engelstalige kinderboeken - lot van 14
-Snow White and the Seven Dwarfs. An Authorized Book of the Walt Disney Film. Illustrated with original drawings from the Walt Disney Picture. Collins, London and Glasgow, 1939 + The Seven Voyages of Sinbad the Sailor. Illustrated by S.G. Hulme Beaman. London, John Lane, The Bodley Head, 1926 + Old Friends with New Faces. Susan Countess of Malmesbury. Longmans, Green and co, New York, Bombay & Calcutta, 1907 + Struwwelpeter by dr. Heinrich Hoffmann. George Routledge & Sons, 1909. Los in band, verder goed - en 10 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 20
Zes spellen uit de eerste helft van de 20e eeuw
-Kwartetspel CP Fabrieken Groningen + Spreukenspel voor de jeugd Luxus, bestaande uit 33 kaarten + Het vroolijk nieuwsberichten spel, Handelsonderneming Omnium Den Haag + Legpuzzel Nederland (gecollationeerd) + Klok en Hamer spel, spears + 1 andere.-

verkocht € 80,00