1-138 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken

kavel: 21
Franse Kinderboeken - lot van 9
-Golo. Le petit chien rose. Sylvain Guichard, Ed. Pelletier, Bruxelles, 1947. 20 pp. Bergere. La chèvre blanche et grise, Sylvain Guichard, ed. Pelletier, Bruxelles, 1947, 20 pp. + Le solfège est un jeu. Marie Lemaistre, René Touret, Paris, ca. 1920 + Le pêle-mêle. Journal Humoristique Hebdomadaire, 6e année, 1900. Nr. 1-41 ingebonden. Met o.a. illustraties van Benjamin Rabier + ca. 100 ingebonden épinals, ca. 1920 - en 3 andere. -

verkocht € 70,00
kavel: 22
Kleine katechismus der natuur voor kinderen
-J.F. Martinet, Amsterdam, J. Allart, 1779. (6),138,(10) pp. 4to, in halfleer. Titelpagina door N. v.d. Meer.-
€ 70 - € 120
kavel: 23
[Religie] De kleine Print-Bybel,
-Waar in door verscheide afbeeldingen een meenigte van Bybelsche spreuken verklaart werden. Tot vermaak der Jeugd, en om te leeren elken zaak naaukeurig af te schetzen, en by haar regte naam te noemen, ook de spreuken der H. Schrift by na zonder moeite in de geheugenis te brengen. Amsterdam. Gerrit Bouman, Boekverkooper, over 't Meysjes Weeshuys. 1731.-

verkocht € 90,00
kavel: 24
Arthur Rackham
-Peter Pan. J.M. Barrie. Met 50 chromo's naar teekeningen van Arthur Rackham. Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1907. 101 pp. + William Shakespeare. Een Midzomernachtdroom. Met platen naar aquarellen van Arthur Rackham. Antwerpen, de Nederlandsche boekhandel, L.H. Smeding, 1908. 106 pp. Beide folio in linnen gebonden met opgeplakte voorplaat. -

verkocht € 160,00
kavel: 25
[Bordspellen] "Het diligencespel".
-Bordspel met grote houtgesneden afbeelding boven het letterdruk reglement, totale bladmaat 43 x 49,5 cm., Amsterdam, Mindermann en Co., ca. 1825.-
€ 70 - € 140
kavel: 26
[ABC] Alphabetisch Letterkransje
-J.F.L. Muller. Amsterdam, Joh. Guykens, 1836. Met 26 chromolithografieën. 4to. exemplaar van Tryntje Bakker, gegeven als premie voor Vorderingen in het Schrijven namens de Hoofddirecteuren van het Instituut voor Doof-stommen te Groningen bij gelegenheid van het publiek Examen in 1842.-

verkocht € 220,00
kavel: 27
Rudolf en Susanna of beloonde Ouderliefde
-door den schrijver van het Kleedingboek Lina of het vermiste kind. Naar het Engelsch. Deventer, A. Tjaden, 1865. 40 pp. Met 4 kleurenlith. pag. met ingestoken poppen. 4to, linnen rug. Matig exemplaar met enkele ontbrekende delen + Asschepoester in het Cirque Carré. J. Schenkman, G. Theod. Bom, Amsterdam, 2e dr., ca. 1880. Pag. los en rug gebroken - en 8 andere prentenboeken uit dezelfde tijd, alle in matige - gebruikte - conditie.-

verkocht € 60,00
kavel: 28
Vier titels: (1) De Kerstavond. Een verhaal voor kinderen door C. Schmid.
-Vierde druk. Amsterdam, Ten Brink & De Vries, 1842, 109,(3) p., met staalgegraveerde titel en twee platen, contemporain karton, klein 8vo (vrije schutblad ontbreekt).-
€ 70 - € 140
kavel: 29
[Peepshow] Gemaskerd bal
-H.L. van Hoogstraten, ca. 1860. 6 tableaux die samen een diorama vormen. In zeer goede staat. 12,8 x 16,1 cm.-

verkocht € 340,00
kavel: 30
[Peepshow] Winterpret

verkocht € 385,00