1-138 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken

kavel: 81
Uit de Kinderwereld. Verhalen en versjes - en 6 andere
-S.J. van den Bergh, J.J. A. Goeverneur, A. Ising, J.J.L. ten Kate e.a. met zes gekleurde plaatjes. Sneek, van Druten & Bleeker, ca. 1870. 96 pp. + Kinderliederen van C. van Koetsveld, CEz. Met plaatjes. Leyden, D. Noothoven van Goor, ca. 1875. 104 pp. 8vo. Band wat verweerd, voorts goed ex. + Vertelseltjes bij moeders schoot. Met 24 plaatjes. Vierde druk, Leeuwarden, Hugo Suringar, ca. 1880. Rug licht besch. - en 4 andere (alle aan rug besch.).-

verkocht € 80,00
kavel: 82
Lees-geschenk in verhalen en gesprekken tot nut en vermaak voor de jeugd - en 4 andere
-door F. H. du Sart. Met platen. Amserdam, Schalekamp en van de Grampel, 1829. 4 pp. 8vo + Ernstige en luimige tafereelen, of kleine zedelijke verhalen door C.M.D.E., Amsterdam, G. Portielje, 1828. 169,(2) pp. 8vo. Rug los (bijgevoegd), voorts goed + Letter-tuiltje gevlochten voor de Nederlandsche jeugd. Met plaatjes. Rotterdam, Mensing en van Westreenen, 1827. 143 pp. Sleets aan buitenzijde, binnenwerk goed + Korte Verhalen voor jonge kinderen door P.F. Wilmsen. Haarlem, Wed. A. Loosjes, 1828. 83 pp. 8vo, in besch. prijsbandje, zonder rug - en Aangename en nuttige verhalen voor de jeugd. Met platen. Amsterdam, H. Bakker, ca. 1850. 68 pp. Rug papieren omslag ontbr., sleets aan randen, binnen goed.-

verkocht € 70,00
kavel: 83
Verhalen uit de Dierenwereld - en 10 andere
-Verhalen uit de dierenwereld. J. Westendorp. Uitgegeven door de vereeniging tegen het mishandelen van dieren voor Haarlem en omstreken, 1911. 50 pp. 4to. In pap. bandje. Lossig in band, rug besch. + Vrouwtje Ulebuut en Mannetje Tinterlanteen door Ant. L de Rop. Haarlem, I de Haan, 1890. 76 pp. Rug besch., voorts goed + De Wonderbare Historie van den dapperen kapitein Jan Kanon, geboren te Amsterdam Neef van "Den Man met het Houten Hoofd" Manuel naverteld door R. Koopmans van Boekeren. Amsterdam, gebr. Koster. iv, 39 pp. Los aan rug. 1e dr., ca. 1870. Omslag los van boekblok - en 8 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 84
Nieuwe Fabelen en versjes - en 6 andere
-J.J.A. Goeverneur, 6e druk, Groningen, J. B. Wolters, 1872. 77 pp. 8vo, in orig. pap. omslag. Sleets aan rug + De Lente door Goeverneur. Leiden D. Noothoven van Goor, ca. 1875. Smoezelig ex. + Goeverneurs Vertelseltjes bij Moeders Schoot. Fabelboek. Rotterdam, D. Bolle, ca. 1880. Met 24 plaatjes naar Otto Eerelman. 66,(6) pp. 8vo. Los in band - en 4 andere - waarvan 3 zonder rug - alle tweede helft 19e eeuw. -
€ 60 - € 90
kavel: 85
[Die-cut] Drie Vroolijke Kindertjes - en 4 andere
-Beata, W. de Haan, Utrecht, ca. 1890. 14 pp. Touwgebonden. In rood gedrukt en 4 pagina's in meerkleuren. Prachtig exemplaar + Zangvogeltje + Landleven + Van Alles wat. Elk ca. 1890. 8 pp. Geniet, mooie exemplaren - en In de Vacantie door George. Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1890. 14 pp. Om en om in bruin en gekleurde pp. Een 'bergtop' ontbreekt aan voor- en achterzijde, verder goed ex.-

verkocht € 100,00
kavel: 86
Verhalen van Grootvader
-Bij iederen dag der week met plaatjes. Dordrecht, J. Zender. 168,(5) pp. Met 4 prenten in de tekst en frontispiece. Oblong, 7 x 10 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 87
[ABC] Prent ABC met versjes van Jan Schenkman
-Alkmaar, P. Kluitman, ca. 1885. 32 pp. Touwgebonden. 18 x 14 cm. Net exemplaar.-

verkocht € 130,00
kavel: 88
[Beweegbaar boek] Voor Blondjes en Zwartjes
-Met beweegbare platen, Rotterdam D. Bolle, 1917. Wat roest bij nietjes, verder bijzonder mooi exemplaar, alle beweegbare onderdelen intact.-

verkocht € 385,00
kavel: 89
[Struwwelpeter] Vuile Piet
-Uitgever onbekend, ca. 1890. Aan achterzijde reclame J.H. Drontman & Zoon, Leeuwarden. Aan voorzijde nr. 92. 10 pp. 33 x 24,5 cm. -

verkocht € 220,00
kavel: 90
Sint Nicolaas en zijn knecht
-Alida. Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1885. 4to. 12 p. Met 7 gelith. prenten (incl. voorzijde). Touwgebonden. Minimale gebruikssporen, goed exemplaar. -

verkocht € 110,00