[5] [6] [7] [8] [9]
kavel: 7 verkocht € 90,00

[Botanie] Bilder zum Anschauungs-Unterricht für die Jugend.

Zweiter Theil. Enthaltend 30 colorirte Blätter mit Abbildungen von Gift- und Kultur-Pflanzen. Stuttgart en Esslingen, Schreiber & Schill, z.d. (ca. 1840), (2),6,2 letterdruk p. met Duitse (6 p.) en Franse (2 p.) tekst, gevolgd door 30 handgekleurde, gelithografeerde dubbelpagina platen (genummerd 31-60), oorspronkelijk halflinnen met handgekleurd gelithografeerd voorplat, folio.
Rugstrip mist, platten los met titelblad/ laatste plaat nog wel vast; tekst en eerste plaat roestvlekkig. Fraaie, zeer kleurrijke platen van formaat.