[22] [23] [24] [25] [26]
kavel: 24 verkocht € 160.00

Arthur Rackham

Peter Pan. J.M. Barrie. Met 50 chromo's naar teekeningen van Arthur Rackham. Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1907. 101 pp. + William Shakespeare. Een Midzomernachtdroom. Met platen naar aquarellen van Arthur Rackham. Antwerpen, de Nederlandsche boekhandel, L.H. Smeding, 1908. 106 pp. Beide folio in linnen gebonden met opgeplakte voorplaat.
Buitenzijdes wat smoezelig, pagina's met roestvlekken, voorts goede en complete exemplaren.
(totaal 2)