[24] [25] [26] [27] [28]
kavel: 26 verkocht € 220.00

[ABC] Alphabetisch Letterkransje

J.F.L. Muller. Amsterdam, Joh. Guykens, 1836. Met 26 chromolithografieën. 4to. exemplaar van Tryntje Bakker, gegeven als premie voor Vorderingen in het Schrijven namens de Hoofddirecteuren van het Instituut voor Doof-stommen te Groningen bij gelegenheid van het publiek Examen in 1842.
In halfleren bandje met (beschadigde) gemarmerde platten. Naam 'Tryntje Bakker' in vergulde letters op voorplat. Met stempel van het instituut.