[26] [27] [28] [29] [30]
kavel: 28 € 70 - € 140

Vier titels: (1) De Kerstavond. Een verhaal voor kinderen door C. Schmid.

Vierde druk. Amsterdam, Ten Brink & De Vries, 1842, 109,(3) p., met staalgegraveerde titel en twee platen, contemporain karton, klein 8vo (vrije schutblad ontbreekt).
(2) Etienne en Valentijn of waarheid en leugen. Naar het Fransch van Mlle. Ulliac de Trémadeure (schrijfster van Eugenie). Amsterdam, J.D. Sijbrandi, z.d. (1847), (4),207,(1) p., met gelithografeerde titel en twee platen, contemporain verguld halfleer. En met nog 2 andere, w.o. (3) één los deel met 12 vroege handgekleurde litho's van dieren (totaal 4).