[82] [83] [84] [85] [86]
kavel: 84 € 60 - € 90

Nieuwe Fabelen en versjes - en 6 andere

J.J.A. Goeverneur, 6e druk, Groningen, J. B. Wolters, 1872. 77 pp. 8vo, in orig. pap. omslag. Sleets aan rug + De Lente door Goeverneur. Leiden D. Noothoven van Goor, ca. 1875. Smoezelig ex. + Goeverneurs Vertelseltjes bij Moeders Schoot. Fabelboek. Rotterdam, D. Bolle, ca. 1880. Met 24 plaatjes naar Otto Eerelman. 66,(6) pp. 8vo. Los in band - en 4 andere - waarvan 3 zonder rug - alle tweede helft 19e eeuw.
Elk met ex libris. (totaal 7)