[126] [127] [128] [129] [130]
kavel: 128 verkocht € 70,00

[Rie Cramer] Vijf titels: (1) Hoe waterlelie zegevierde.

Een Hindoesche liefdes-geschiedenis. Utrecht, W. de Haan, z.d. (1919),(4),IV,77,(2) p., met 6 ingeplakte, gekleurde platen en vele zwart-witte illustraties (deels over de volledige pagina, oorspronkelijk gedecoreerd verguld linnen, bovensnede verguld, 4to.
Platten vlekkig/ verkleurd. Nummer 137 van 200 genummerde en door Rie Cramer gesigneerde exemplaren. Deel 4 uit de serie: Het karnen van den oceaan des tijds. Uit het Sanskriet-manuscript vertaald door F.W. Bain. Uit het Engelsch vertaald, en toegelicht door Henri Borel; (2) Zomerland. Door C.M. van Hille-Gaerthé. Illustraties van Rie Cramer. Rotterdam, de erven de wed. J. van Nelle, z.d. (ca. 1926), 79,(1) p., met 12 ingeplakte, gekleurde platen, oorspronkelijk omslag met opgeplakte, gekleurde plaat, 4to. En met nog 3 andere geïllustreerd door/ over Rie Cramer (totaal 5).