[124] [125] [126] [127] [128]
kavel: 126 verkocht € 70,00

Vijf titels: (1) Luilekkerland. Illustraties van Nelly Bodenheim.

Amsterdam, S.L. van Looy, z.d. (1915), (12) éénzijdig volledig in kleuren gelithografeerde bladen, oorspronkelijk in kleuren gelithografeerd kartonnen platten met linnen rug, 4to.
Met oude opdracht in pen op binnenzijde voorplat, inhoud deels losgaand, platten wat vlekkig/ gebruind; (2) Flora's feast. A Masque of flowers. Pennen & pictured by Walter Crane. Londen, Cassel & Comp., 1895, 40 éénzijdig bedrukte, volledig in kleuren gelithografeerde bladen, oorspronkelijk in kleuren gelithografeerd kartonnen platten met linnen rug, 4to (gebonden als blokboek). Met oude eigenaarsnaam en etiketje (Kooijker, Leiden) op vrije schutblad; iets roestvlekkig en met wat slijtage/ gebruikssporen; (3) Vermakelijke geschiedenis der vechtkunst, voor kenners en leeken. Door P. van Assen. Een man in 't vak. Amsterdam, Gebr. Kraay, 1878, 104,(3) p., met 16 gelithografeerde platen door Braakensiek naar G. van der Laan, oorspronkelijk goudgeletterd en blindgestempeld linnen, oblong 4to. Iets roestvlekkig, rug verkleurd en sleets aan uiteinden. En met nog 2 andere (totaal 5).