[122] [123] [124] [125] [126]
kavel: 124 € 70 - € 140

Lot van 12 titels: (1) De nieuwe Moeder de Gans, en de gouden eieren.

Door A. van der Hoop Jrs. Zn. Leiden, D. Noothoven van Goor, z.d. (1857), 15,(1) p. (incl. omslag), met 15 handgekleurde, gelithografeerde illustraties en oorspronkelijk gelithografeerd omslag (rug met wat slijtage, zeer goed exemplaar).
(2) Beeldschrift door W. Haanstra. IXe stukje. De hengelaar. Leiden, M. de Bock-Hardenberg, z.d. (ca. 1890), (16) p. (incl. omslag), met 8 kleurenlithografische illustraties, oorspronkelijk kleurenlithografisch omslag, oblong 8vo (wat vlekkig in benedenmarge, kl. beschadiging achteromslag, maar een goed exemplaar. Waarschijnlijk niet in UB Leiden). En met nog 10 diverse andere, w.o. 5 m.b.t. Sinterklaas (totaal 12).