[53] [54] [55] [56] [57]
kavel: 55 verkocht € 80.00

[Struwwelpeter] Griet de Smeerpoes - lot van 12

Bewerkt door J.J.G. Wahlen. (Alkmaar, Kluitman, 1896), (14) p., 4to + Piet de Smeerpoets en andere verhaaltjes door Elise de Graaf. ca. 1910 + De Struwelpetertjes uit Daan Hoeksema's Teekenstift met rijmpjes van 't Woudvogeltje - 3 dln: Piet de Smeerpoets-Wrrede Karel/ De snoeper-De muurbekladder/ De wilde jager-Luie Frans. Gebr. Koster, Bussum, 1927 + Stoute Meisjes. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. 10 x 7,5 cm., 4 pp., geïll. omslag en 3 litho's. Boekje uit de serie Klein Prent- en Leesmuseum in twaalf soorten + Zoete en Stoute Kinderen en Ondeugende Jongens uit dezelfde reeks - en 4 andere.
(totaal 12)