1000-1223 Strips

[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1069] [1070 - 1079] [1080 - 1089] [1090 - 1100] [1101 - 1110] [1111 - 1120] [1121 - 1130] [1131 - 1140] [1141 - 1150] [1151 - 1160] [1161 - 1170] [1171 - 1180] [1181 - 1190] [1191 - 1200] [1201 - 1210] [1211 - 1220] [1221 - 1223]
kavel: 1000
Blake & Mortimer
-Het Voronov-Complot. Yves Sente/André Juillard. Blake et Mortimer, 2000. Luxe linnen editie met opgeplakte voorplaat. Nr. 149/650 + Bericht uit het Verleden. Ted Benoit/Jean van Hamme, Blake et Mortimer, 2001. Luxe linnen uitgave met opgeplakte voorplaat. Nr. 35/775 + De sarcofagen van het 6e continent deel I, Yves Sente/Anré Juillard, Blake et Mortimer, 2003. Nr. 319/825 + deel 2, 2004. Nr. 147/785 + Het Heiligdom van Gondwana. Yves Sente André Juillard, luxe editie nr. 656/800, Blake et Mortimer, 2008 + De Vloek van de dertig zilverlingen deel I. 437/680, Jean van Hamme, René Sterne, Chantal de Spiegeleer, 2009 + deel II, Jean van Hamme/ Antoine Aubin, 2010. Nr. 124/599. Alle in nieuwstaat met bijbehorende ex libris. -
€ 125 - € 250
kavel: 1001
Blake & Mortimer
-Dans les Coulisses de Blake & Mortimer. Yves Sente/André Juillard. Christian Desbois, hc, 1e dr. 2008 + Edgar P. Jacobs. Biographie du père de Blake et Mortimer Tome 1 & 2. Philippe Biermé, Editions l'Age d'Or, 2009. Hc, in halflinnen gebonden + De wereld van Edgar P. Jacobs. Claude le Gallo. Collectie "Onze Auteurs", Lombard, 1984 - en 6 andere. Toegevoegd: Serpièri Album Druuna. Creatura. Morbus Gravis, dl. 3, 1990. Album nr. V van de 50 extra luxe uitgaves. Met de map met gesigneerde prent. -
€ 70 - € 120
kavel: 1002
Spot Morton
-Ben Abas, 1947-49. Serie nr. 1 t/m 20. Complete reeks.-
€ 80 - € 150
kavel: 1003
Panterserie + De Tweede Pimpernel
-Panterserie nr. 1 t/m 10, Leen & Gerda Spierenburg, Bonum Unitas, 1947-48 - en facsimile uitgave nr. 12, Peter de Vos, 1995 + De Tweede Pimpernel. Ster-Serie nr. 1 t/m 8. 1947-48 (nrs. 2, 4-8) en Peter de Vos, 2009 (nrs. 1 en 3).-
€ 80 - € 150
kavel: 1004
Edward Multon + De Moker
-Edward Multon. Complete Reeks nr. 1 t/m 4. Frikke Julsing, Herman van der Voort, A.I. van Kersten, 1949 + De Moker. Complete reeks nr. 1 t/m 9. Hans Ducro, J.A.G. Olie, 1948 + Charlie Chan nr. 1 t/m 3, Nico Draak, IC TI uitgaves, 1949.-
€ 80 - € 150
kavel: 1005
Bob Crack - en 3 andere
-Claus, J.G.A. Olie, 1948-1949. Complete reeks deel 1-15, 17-19. Nrs. 1 en 2 met gefotokopieerd kaftje, nr. 4 met nieuw koordje + De Verbrande Luispeler. Frank Wild, 1950 - en De groene Staal, nr. 1 en 3, Ben Abas, 1955 (prijs nr. 1 met ballpoint ingekl.).-
€ 70 - € 120
kavel: 1006
De Kat Serie
-Henk Albers, H.A.T.E., 1948. Nr. 1 t/m 12 van deze serie. Deel 2 gerestaureerd met nieuw koordje en tapevlekjes op omslag, overige delen in goede staat - en fotokopie nr. 13. Toegevoegd: Dick Bos nr. 3 en 8, Nooitgedacht reeks.-
€ 80 - € 150
kavel: 1007
Wolvenreeks + Wolvenserie + Uilenreeks - en De slag om Arnhem!
-Wolvenreeks nrs. 1-3, Han Gé, Jan van Wolferen, 1947 + Wolven Serie nr. 2-6 (nr. 1 is onbekend of bestaat niet), Jan van Wolferen, M. Volleman, J. van Wolferen, 1947 + Uilen-reeks nr. 1 en 2, 1948 - en De slag om Arnhem! Peter Age Veldheer, H.A.T.E., 1948.-
€ 70 - € 120
kavel: 1008
Hans G. Kresse
-Avonturen van Eric de Noorman. 14 deeltjes uit de Nederlandse eerste reeks, jaren '40/'50 + 2 uit de Belgische + De avonturen van Eric de Noorman, gebonden reeks met omslag nr. 4, 5 en 6. Panda, Den Haag, 1988-1991 - en 3 andere. Toegevoegd: 12 delen Kapitein Rob, Parool, ca. 1948-1960.-
€ 100 - € 200
kavel: 1009
Lombard Collectie
-De Witte Ruiter. Fred Funcken. Lombard Collectie, 1956. Met Kuifje's punten. Lichte gebruikssporen. Goed ex. + Chlorophyl en de samenzweerders. Raymond Macherot. Lombard Collectie, 1956. Lichte gebruikssporen, met Kuifje's punten, redelijk goed ex. + De avonturen van Pom en Teddy. De Zwarte Talisman. F. Craenhals, Lombard, 1958. Met pen geschreven op voorplat en hier en daar inktvlekken in blok. Zonder Kuifje's punten + De avonturen van Pom en Teddy, Frans Craenhals, Lombard Collectie, 1956. Gebruikssporen, vernieuwde rug, zonder Kuifje's punten.-
€ 80 - € 150