1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1112
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter
-Paulus de Boskabouter. De Windskhoed. De Meulder, 2009. Friese uitgave + Paulus de Boskabouter, rode hc oblong reeks nr. 1-12, 1992-1997 + Jean Dulieu Hemelboekje, uitg. de Meulder, 2014 (2x) + Paulus en de Eikelmannetjes, Ploegsma 1965. Gebruikt ex. met stofomslag - en 8 andere.-

verkocht € 70,00
kavel: 1113
Jean Dulieu - curiosa
-Kalender Chemische Reiniging Bierens met 5 (van 6) losse platen uit Paulus en de Eikelmannetjes + Schietspelpoppetje Paulus, ca. 1965 + 4 legpuzzles Paulus + Paulus Viewmaster set, 1969 + Paulus in Kruissteek, naar de Eva werktekening uit 1963 - en 2 andere. -

verkocht € 130,00
kavel: 1114
Robbedoes en Kwabbernoot
-André Franquin, Robbedoes en Kwabbernoot, Dupuis, 1949 + Robbedoes op avontuur, Dupuis, 1949. Hc met linnen rug. Beide wat sleets aan randen, redelijk goede ex. + nrs. 2, 4 t/m 10, 14 en 16 t/m 22, Dupuis, 1950-1972. Alle in eerste druk. Nrs. 2, 4 en 5 in hc met linnen rug. Deel 4, professioneel voorzien van nieuwe linnen rug, deel 5 met enkele pennenstrepen op voorplat. Meest in goede/zeer goede conditie.-

verkocht € 440,00
kavel: 1115
Blondie en Blinkie
-Jijé, Dupuis, deel 1 t/m 6, 1951-1956. Deel 1 wat sleets aan rug, deel 2-4 aan rug verstevigd met tape, deel 5 op drie kleine plekjes verstevigd, deel 6 als nieuw - toegevoegd 5 andere vroege Dupuis uitgaves.-

verkocht € 220,00
kavel: 1116
Jan Kordaat
-Jijé, Dupuis, nrs. 1-12, 1945-65. In redelijk goede tot goede staat. -

verkocht € 300,00
kavel: 1117
Jacques Tardi - dédicace
-Paginagrote originele tekening van Tardi in kleurenstift in paars met grijs. Afm. 28 x 7,5 cm. Op titelpagina uitgave Voyage au bout de la nuit, Celine, Futurupolis, Gallimard, 1988. 382 pp. Toegevoegd Mort a credit. Louis-Ferdinand Celine. Met illustraties Tardi. Futuropolis, Gallimard, 1991.-

verkocht € 250,00
kavel: 1118
De beverpatroelje + Kim Devil
-De Beverpatroelje, Mitacq, 1966-80. Nrs. 3, 4, 11, 14, 16, 17, 19 en 24. In redelijk goede/goede conditie + Kim Devils avonturen, M. Charlier, 1955-1957. Deel 1 met verstevigde rug, voorts in redelijke goede conditie.-

verkocht € 130,00
kavel: 1119
Piet Wijn - Douwe Dabbert
-De Verwende Prinses, Douwe Dabbert deel 1, Oberon, 1e dr. 1977. Hc + Het verborgen Dierenrijk, deel 2, 1e dr., 1977. Hc + De Valse Heelmeester, deel 3, 1e dr., 1978. Hc + dl. 7, 1980. Hc. In zeer goede conditie - toegevoegd 12 delen sc.-

verkocht € 140,00
kavel: 1120
Dupuis Unicum Uitgaven
-Deel 1 t/m 8, Dupuis, 1981-1983. Natasja (dl. 1 en 8), De Blauwbloezen, Yoko Tsuno, De Mini-Mensjes, Baard en Kale, German en wij..., Guust Flater. Alle in hc, vrijwel nieuwstaat, genummerd en gesigneerd.-

verkocht € 110,00
kavel: 1121
Marten Toonder - Tom Poes
-De Bezige Bij/Het stripschap, 1975-78. Complete reeks in 44 deeltjes, in ongelezen conditie. -

verkocht € 70,00