1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1122
Pieter Kuhn - Kapitein Rob
-Pieter Kuhn. Complete reeks van 56 deeltjes. Uitgave dagblad "Het Parool"/de Nieuwe Pers, 1946-1963. -

verkocht € 140,00
kavel: 1123
Edgar P. Jacobs
-Het Gele Teken. Blake & Mortimer, Lombard collectie nr. 19, 1956. Gebonden met linnen rug. Vrij goed ex.; naam aan binnenzijde klein met pen doorgehaald, lichte slijtage hier en daar. Kuifje's punt aanwezig + Het Raadsel van Atlantis. Lombard Collectie nr. 37, 1957. Redelijk goed ex.; lichte slijtage aan hoeken en randen, Kuifje's punt netjes uitgeknipt.-

verkocht € 240,00
kavel: 1124
[Lombard Collectie]
-Corentin bij de Roodhuiden. Paul Cuvelier, Lombard-Collectie, 1956. 1e dr., hc met linnen rug. Mooi exemplaar met Kuifje's punt - toegevoegd Ton de Pechvogel. 6 avonturen van Ton en Tinneke. André Franquin, Lombard-Collectie, 1959. 1e dr., hc met linnen rug. Matig ex. met namen op schutbladen, 1e schutblad los, naam op voorplat r.b. en sleets aan randen.-

verkocht € 110,00
kavel: 1125
[Lombard Collectie] Francois Craenhals
-De Avonturen van Pom en Teddy, Lombard Collectie, 1956. Hc met linnen rug. Net exemplaar. Minimale slijtage aan randen, stempel 1e bezitter op eerste 3 pagina's. Kuifjespunt aanwezig + Het Geheim van Balibach. "De avonturen van Pom en Teddy", F. Craenhals. Lombard Collectie, 1960. Naam op 2e schutblad, licht sleets bij hoeken, verder net exemplaar met Kuifjespunt + De Zwarte Talisman. De avonturen van Pom en Teddy. De Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1958. Kuifjespunt ruw uitgescheurd en daarna hersteld met deel van dezelfde pagina uit andere druk, 1958 + 3 deeltjes uit de reeks Collectie Jong Europa.-

verkocht € 125,00
kavel: 1126
[Lombard Collectie]
-De Renbaan van de Angst. De avonturen van Michel Vaillant, Jean Graton, Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1961. Wat lossig in band, minimale slijtplekjes in hoeken, verder net exemplaar met Kuifjespunt + Het Sein staat op Rood, Jacques Martin, Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1954. Naam op achterzijde titelpagina, licht sleets aan hoeken en randen, voorts goed ex. - toegevoegd Bob Morane deel 1 en 2, Henri Vernes/Gerald Forton/Dino Attanasio, Maraboe reeks, 1963-64. Beide sc, met linnen rug.-

verkocht € 110,00
kavel: 1127
[Lombard Collectie] Dan Cooper
-De Blauwe Driehoek. Albert Weinberg. Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1957. Katern los, licht sleets aan rand achterplat, verder goed ex., zonder Kuifjespunt + De Meester van de Zon. Albert Weinberg. Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1957. Rug en randen sleets, lossig in band. Met Kuifjes punt + Richting Mars. Lombard Collectie, hc met linnen rug, 1960. Lichte slijtage, goed ex. Met Kuifjespunt - toegevoegd Bob Morane deel 1 en 2, Henri Vernes/Gerald Forton/Dino Attanasio, Maraboe reeks, 1963-64. Beide sc, met linnen rug, redelijke exemplaren.-

verkocht € 130,00
kavel: 1128
Sheriff Teddy
-Rinaldo d'Ami,Walter Lehning, Amsterdam, 1955. Complete reeks, deel 1 tot en met 24. Zwart-wit, geniet. In zeer goede staat.-

verkocht € 140,00
kavel: 1129
De Onbekende Stille
-Deel 42 t/m 86, 91 en 93. A.T.H., 1955-58. Alle in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 440,00
kavel: 1130
[Lilliput Beeldavonturen]
-Jezab. De Zwarte Edelsteen, Liliput avonturenverhaal nr. 1, 1954 + Fulgor. Piraten in het Wereldruim + Raka. Planeet der Verschrikking + Robbie. Vijanden in de Jungle + Nick pionier van het Heelal dl. 2, 3 (2x), 7 en 8 + Tibor. De Held van de Djungel, nr. 18, 19, 60, 62, 63 en 64 + Akim nr. 1 en 4 + Kim nr. 2, 4 en 5 + Falk, nr. 13 en 52 t/m 55 + Karl May nr. 6, 10, 16, 18 en 20 + Garry Verth no. 4 en Sigurd (Duitstalig) nr. 1 en 5.-

verkocht € 240,00
kavel: 1131
Dig en Dag
-Hannes Hegen, Het Palet, Oegstgeest, 1978. Nrs. D t/m J, L, M, O, P en Q + De Dikkerdaks in Amerika. Enkele met gebruikssporen, meest in goede staat. -

verkocht € 160,00