1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1069] [1070 - 1079] [1080 - 1089] [1090 - 1100] [1101 - 1110] [1111 - 1120] [1121 - 1130] [1131 - 1140] [1141 - 1150] [1151 - 1160] [1161 - 1170] [1171 - 1180] [1181 - 1190] [1191 - 1200] [1201 - 1210] [1211 - 1220] [1221 - 1223]
kavel: 1131
Dig en Dag
-Hannes Hegen, Het Palet, Oegstgeest, 1978. Nrs. D t/m J, L, M, O, P en Q + De Dikkerdaks in Amerika. Enkele met gebruikssporen, meest in goede staat. -

verkocht € 160,00
kavel: 1132
Diverse Nederlandse strips jaren '30/'50
-Uit het veelbewogen leven van Fokkie Flink, nr. 1-13 en 16 t/m 26. Henk Zwart/Henk de Wolf, 1945 + Bulletje en Boonestaak dl. 1 t/m 6, in privébundeling, 1936/37 + Ome Keesje. De Reis naar de Maan. Willem van Cappellen/Henk Zwart, bundeling aflevering 1 t/m 12, 1948 + de 12 deeltjes los (in iets groter formaat) + De verdere avonturen van Klaasje Allemansverdriet. J.A. ten Kleij, 1946 + Avonturen van Ridder Rudolf. Ridder Rudolf en de verdwenen scepter, Piet van Elk, 1942 - en 7 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 1133
Comics
-Classics Illustrated Junior, 34 delen uit de reeks, alle in goede staat, 1967-1970 + 35 Marvel comics uit de jaren '60 en '70 met o.a. Daredevil en Justice League of America no. 31 en 34 + Fantastic. Britain's super-hero action Comic. 38 delen tussen nr. 8, 1967 en 83, 1968 + The best of Britsh comics. It's Terrific. 23 delen tussen nr. 6, 1967 en no. 37, 1968 - en 11 andere.-

verkocht € 200,00
kavel: 1134
Art Spiegelman e.a.
-Art Spiegelman, In de Schaduw geen Torens. Casterman, hc, 2004, 38 pp. + Art Spiegelman, MetaMaus. Oog & Blik/De Bezige Bij, hc, 2012, 299 pp. - en 10 andere van Spiegelman + The Complete Universe of Dupuy Berberian. Oog & Blik, hc met stofomslag, 2006, 248 pp. + Gary Baseman, My Hunger for Venison. Gary Baseman, hc, 2007, 240 pp. - en 15 andere.-

verkocht € 150,00
kavel: 1135
Sirius - De Timoers
-Sirius, De Timoers - Beelden uit de wereldgeschiedenis deel 2 t/m 5 en 7 t/m 22 uitgeverij Dupuis, 1956-1957. Enkele met lichte gebr. sporen, meest in zeer goede staat.-

verkocht € 320,00
kavel: 1136
Tibet - Chick Bill
-Chick Bill tegen de onzichtbare. Lombard Collectie, 1954. Rug deels besch., naam op schutblad, verder goed ex. incl. Kuifjespunt + Doorbraak naar het Westen, dl. 3, 1955. Rug onderzijde besch., verder goed + De Zonderlinge Casy Moto, 1956. Naam op voorplat r.b. en schutblad, lichte gebr. sporen + Ko-Klox-Klan, 1957, rug besch., "klok" met pen op titelpagina, verder goed - en 10 andere vroege uitgaven van Chick Bill.-

verkocht € 360,00
kavel: 1137
Baard en de Kale
-Deel 1 t/m 17 en 19 t/m 25, 37 en 38, Dupuis, 1954-1989. Deel 1-3, 7 en 9 sleets aan rug, lichte gebr. sporen, de overige delen in goede conditie. Alle in eerste druk.-

verkocht € 400,00
kavel: 1138
Jerry Spring
-Jijé, Dupuis, 1956-65. Nrs 3 t/m 14. Deels in redelijk goede, meest in goede conditie. -

verkocht € 100,00
kavel: 1139
Frans Piët/ Martin Branner - Sjors
-Sjors. Voorzitter van de Rebellenclub. 50 vroolijke vertellingen, Hollandsche Bibliotheek, 1936. Lichte gebruikssporen, goed ex. + 50 Vroolijke vertellingen. Martin Branner, Hollandsche Bibliotheek, 1937. Rug vernieuwd. Redelijke ex. + deel 4 in matige conditie - en deel 5 t/m 8, alle in goede staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 1140
Diverse jaren '40/'50
-Paulus de boskabouter. Kleurboek no 2, T.K.F. Enschede, 1960 + Paulus de Boskabouter deeltje 1 en 4, Arbeiderspers, Amsterdam, 1947-49. Beide aan rug wat besch. + De Avonturen van Bruintje Beer 2e deel, Algemeen Handelsblad N.V., Amsterdam, 1947 + 3 Bruintje Beer leg-puzzles. Uitgave Handelsblad N.V. Amsterdam, ca. 1935 in orig. verpakking + Ketelbinkie deel 1 t/m 3, Het Rotterdamsch Parool, 1946-47 + Ketelbinkie en het voetbalsysteem, 1954 + facs. Uit de jeugd van Ketelbinkie; het ballonnen-avontuur + 4 privébundelingen met elk 7 Eric de Noorman Hollandse Reeks - en 5 losse Eric de Noormannen.-

verkocht € 90,00