1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1152
Louter Kabouter
-Hans Kresse/Marten Toonder. Collectie bestaande uit houten standaard met imprint, hoogte 52 cm. + display op karton in houten standaard, 1952. Hoogte 46 cm. + proefdruk affiche, in stockstaat, ca. 1946. 56,5 x 36 cm. + 2 grote kruiken (witte en bruine variant), 1 klein delfts blauw kruikje uit 1952 met opgeplakte reclame, 6 asbakken (metaal, glas, mintblauw keramiek en 3 varianten in wit) + 17 klein formaat flesjes, beeldje in blauw porselein, karaf en fles, 7 verschillende borrelglazen, vaan in geel, 3 etiketjes, suikerzakje, 2 grotere etiketten, kladblok, kaartspel, bierviltje, prijslijst en briefpapier uit 1949 - en 4 andere, Ons Belang 45e jaargang no. 6, 1951 met reclame, Luchtvaartnummer van Voormalig Verzet Nederland, 1958, De Militaire Spectator, 1949, alle met reclame aan binnenzijde - en karton met gestempelde H.J. (Herman Jansen distributeur) en etiket 'doos 543' met k-nummer.-
€ 300 - € 500
kavel: 1153
Dick Bos
-Maz Bibliotheek no. 4, 1963. Vrijwel onvindbaar eerst uitgegeven nummer uit de Ruitreeks. Enkele lichte beschadigingen aan kaftje, voorts goed* - toegevoegd: Opium, nr. 6. Enkele besch. aan kaftje, prijs doorgestreept, verder goed.-

verkocht € 240,00
kavel: 1154
Tibor + De Rode Adelaar
-Lot met 55 deeltjes Tibor, Walter Lehning/Metropolis, 1959/1961. Meest in goede staat + 12 deeltjes De Rode Adelaar, Walter Lehning, 1953/54. Meest in goede staat. -

verkocht € 170,00
kavel: 1155
Sigurd + Fulgor + Piloot Storm
-Sigurd. 6 deeltjes van de reeks. Metropolis, ca. 1960 + Fulgor de Stratosfeervlieger. 20 deeltjes, meest in goede staat - en Piloot Storm. dl. II, IV, V en VI. Henk Sprenger, Turkstra Beschuit, 1954.-

verkocht € 80,00
kavel: 1156
Jezab de Zeevaarder
-Walter Lehning, 1954/55. Complete reeks van 42 deeltjes in goede staat.-

verkocht € 320,00
kavel: 1157
Akim, De Koning van de Jungle + Akim, de Held van de Jungle + Tarzan
-Akim, Koning van de Jungle dl. 1-24, Walter Lehning, 1955 + Akim de held van de jungle, 26 deeltjes, Walter Lehning, 1953 + Tarzan. De heerser van het oerwoud. Deel 13 en 14, Ruben Moreira, Metropolis, 1961.-

verkocht € 190,00
kavel: 1158
Akim Nieuwe avonturen
-Metropolis, 1956/59. 138 deeltjes uit de reeks, meest in goede staat.-

verkocht € 240,00
kavel: 1159
Tarzan
-Nico Draak, 1947/48. H.A.T.E. reeks, deel 1 t/m 10 compleet. Lichte gebruikssporen, enkele nietjes roestig, goede set - toegevoegd: Jungle Serie 4, Tarzan en het gouden rijk. Aan rug gerest.-

verkocht € 300,00
kavel: 1160
Raka de Held van het jaar 2000
-Deel 7 t/m 13. Enzo Chiomenti, Walter Lehning, 1954. Als nieuw.-

verkocht € 160,00
kavel: 1161
Jan Stavast de Krantenjongen + Blauwe Pijl + Episode editie
-Jan Stavast, Walter Lehning, 1954 nrs. 3, 6, 7, 13, 14 en 24 + Blauwe Pijl, Walter Lehning, 1955 nrs. 11, 12, 13, 15, 17 + Episode Editie, H.A.T.E., 1947. Complete reeks van 5 deeltjes. Alle in goede staat + 25 andere uit de Panterserie, Wolvenreeks, Bob Crack en de Moker. Meest aan rug gerestaureerd.-

verkocht € 150,00