1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1162
De Onbekende Stille
-Tom Gill, A.T.H., 1954/55. 25 deeltjes tussen nr. 6 en nr. 41. Meest in zeer goede staat + Het vergeten Werelddeel. Fred Penner nr. 1, A.T.H., 1953.-

verkocht € 170,00
kavel: 1163
Suske en Wiske
-De Rammelende Rally. Uitgave Toeristische Federatie van de Provincie Antwerpen. Eerste reclame-uitgave van Suske en Wiske, 1957. Geniet, 32 p. Als nieuw. -

verkocht € 140,00
kavel: 1164
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-De zwarte madam. Illegale uitgave op groter papier, ca. 1969 + Suske en Wiske Lambiorix, Standaard Boekhandel, Rode Reeks, 1958. Redelijk ex. + Het Zingende Nijlpaard uit dezelfde serie - en 5 delen uit de Hollandse 4-kleuren reeks, alle in redelijke conditie, met gebruikelijke gebruikssporen + deel 67, 71, 74, 75, 77, 78. Alle in eerste druk, mat kaft, in redelijk goede conditie + nr. 76 met glanzend kaft, 1e dr., mooi exemplaar + Knorr reclamesingeltjes deel 1-4, 1978 - en 7 andere.-

verkocht € 170,00
kavel: 1165
Ons Volkske + Bravo
-Ons Volkske. Album 43, 44 en 45, met daarin nr. 1 t/m 45 van 1963 - en 22 losse nummers van het tijdschrift uit 1969 + Bundeling Bravo 3e jaargang nr. 17 t/m 36. Lossig in band, band wat sleets. Van nummer 36 ontbreekt de achterkaft, verder alle in goede staat - en 3 andere bundelingen, met deels complete, deels incomplete nummers Bravo, o.a. uit het eerste jaar.-

verkocht € 80,00
kavel: 1166
Robbedoes Album no 1
-J. Dupuis, Antwerpen, 1938-39. Bundeling waarin opgenomen weekblad 1 t/m 17, 1938-39. Folio. -

verkocht € 280,00
kavel: 1167
Robbedoes Album no 2 + 3
-Robbedoes Album no 2, 1939. Bundeling van nrs. 18 t/m 33 (nr. 34 ontbreekt). Laatste pagina nr. 33 aan onderzijde gerest., openingsgag nr. 34 bijgebonden, voorts goed ex. + Album no 3, 1939. Bundeling van nrs. 35 t/m 52. Schutblad en 1e twee pagina's in rechtermarge wat gehavend, enkele lichte pennestreken op voorplat, verder goed en compleet exemplaar. Beide folio met linnen rug. -

verkocht € 270,00
kavel: 1168
Robbedoes Album no 4
-Dupuis, 1939-'40. Bundeling van 2e jaargang nr. 1 t/m 17. Folio.-

verkocht € 120,00
kavel: 1169
Robbedoes Album no 5
-Dupuis, 1940. Bundeling van 2e jaargang nr. 18 t/m 34. Folio.-

verkocht € 240,00
kavel: 1170
Robbedoes Album no 6
-Dupuis, 1940. Bundeling van 2e jaargang nr. 35 t/m 48 en 3e jaargang nrs. 1 t/m 9. Folio.-

verkocht € 70,00
kavel: 1171
Robbedoes Album no 7
-Bundeling van 3e jaargang nr. 10 t/m 28, 1941.-

verkocht € 140,00