1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1172
Robbedoes Album no 8 t/m 13
-1941 t/m 1943. Deel 9 met vernieuwde rug. Hier en daar gebruikssporen en sleets. In redelijke tot goede conditie.-

verkocht € 220,00
kavel: 1173
Robbedoes Album no 13 t/m 19
-1943-1946. Minimale gebruikssporen, alle in goede staat.-

verkocht € 300,00
kavel: 1174
Robbedoes Album no 20 t/m 26
-1946-1948. Minimale gebruikssporen. In goede staat. Album 25 ontbreekt; in plaats hiervan een privébundeling van nrs. 431 t/m 456, 1948. In halflinnen gebonden met vergulde titel op achterplat.-

verkocht € 135,00
kavel: 1175
Robbedoes Album no 27 t/m 35
-Dupuis, 1949-1951. Album 27 t/m 31 in goede staat, enkele kleine besch.; album 31 opnieuw in orig. band gelijmd, album 30 krabbeltje op voorplat, licht besch. aan rug. Album 32 t/m 35 ontbreken, hiervoor in de plaats 3 privébundelingen in bruin linnen met nrs. 520 t/m 583.-

verkocht € 125,00
kavel: 1176
Robbedoes Album no 36 t/m 45
-1951-1953. Meest in goede staat. -

verkocht € 400,00
kavel: 1177
Robbedoes Album no 46 t/m 58
-1953-1956. In redelijke tot goede staat: Album 48, 51, 52, 56, 57 en 58 in goede staat. Van album 53 ontbreekt de rug, album 46 en 55 in matige conditie met vernieuwde rug. Binnenzijde goed. De andere met besch. aan rug, gebruikssporen maar redelijke goede conditie.-

verkocht € 180,00
kavel: 1178
Robbedoes Album no 59 t/m 100
-1956-1966. Meest in vrij goede/zeer goede staat. Enkele nummers in matige/redelijke staat (nrs. 61, 64, 65, 66, 70, 74 en 80).-

verkocht € 700,00
kavel: 1179
Walt Disney
-Pocketboekjes Donald Duck & Mickey Mouse. Mulder & Zoon, 1949. Alle 6 deeltjes uit de serie. Mickey Mouse en het geheim v/d Lazy Daisy ranch in matige conditie; wat sleets met gebr. sporen, enkele losse pagina's; Mickey Mouse in de wereld der toekomst; pagina's los; Donald Duck heeft Pech; pagina's los, overige 3 delen in goede staat. Alle compleet.-

verkocht € 170,00
kavel: 1180
Walt Disney - Donald Duck een vrolijk Weekblad
-Lot met 5 nrs. uit 1952 (waaronder 2 dubbele), 33 nrs. uit 1953 (meest uitgehaald uit bundeling), 37 nummers uit 1954 (hieronder nrs. 19-52 in goede conditie), 24 nrs. uit 1955 - en 6 privébundelingen, waaronder nrs. 30-52 van 1953 - en de 'misdruk' van nr. 5, 1965 met zalmkleurig omslag.-

verkocht € 160,00
kavel: 1181
Hergé - Leblon beelden: Professor Zonnebloem + set Jansen en Jansen
-Beeld Leblon-Delienne - buste van Zonnebloem met hoed, 1988 + set Leblon-Delienne beelden Jansen en Jansen als Zeemannen, gesigneerd door Marie Leblonne, 1988. Oplage ca. 1100 ex.-

verkocht € 190,00